Khabib Nurmagomedov to z pewnością największy przegrany gali UFC 209. Rosjanin miał wtedy zmierzyć się z Tonym Fergusonem, jednakże jak już wiemy, nie doszło do tego pojedynku z powodu problemów ze zdrowiem Rosjanina. Prezydent UFC, Dana White, na konferencji prasowej skomentował sytuację The Eagle.

Khabib walczył na UFC 205 w listopadzie. Ścinał wagę dwukrotnie w kilka miesięcy. Nie wiem czy nie może zrobić tej wagi czy też potrzebuje lepszej diety, może dietetyka. Coś trzeba z tym zrobić. Nie wiem, zostało mu 6 funtów do limitu kategorii lekkiej. Musi teraz odpocząć, jednak nie wiem co będzie z nim potem.

Powinni zadzwonić do doktora Jeffa Davidsona albo Briany Mattisono, oni zajmują się sprawami UFC. Zabrali by go do odpowiedniego szpitala. Podobno w tym, w którym był nie zajęli się nim odpowiednio, ale to nie powinno nikogo szokować – jesteśmy w Vegas. Powinien udać się do Valley Hospital.

Kiedy wchodzisz do losowego szpitala w Las Vegas odwodniony, z miejsca zaczną podawać Ci płyny. To ich pierwszy ruch. Od razu podają Ci kroplówki. Dr Davidson dokładnie by go zbadał, zobaczył na czym stoimy. Nie wiem czy udałoby mu się uratować ten pojedynek, ale mieliśmy już takie sytuacje.

Co do jego przeciwnika, Tony Ferguson widocznie nie chce już walczyć z Nurmagomedovem. Na swoim Twitterze wyzwał on do pojedynku Conora McGregora.

5 KOMENTARZE

  1. Bóg chciał, żeby tej walki nie było, to przecież jasne. Inaczej by była. Albo ktoś mu podpadł – Dana, Tony, może sam Kebab za to, z jakimi bezbożnikami się zadaje.

  2. Zaraz obok Bonesa i Nicka Diaza,największy marnujacy się talent

  3. Prędzej czy później i tak trafiłby pod kroplówkę. Jak nie Tony,to Bóg go tam zesłał.

  4. Rozgrzebywanie publicznie, wewnętrznych spraw między zawodnikiem a federacją… Typowy Dana, etykiem biznesu to on nie zostanie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.