Khabib Nurmagomedov nie ma wątpliwości – jego pojedynek z Tonym Fergusonem jest jednym z najważniejszych starć w historii organizacji. Rosjanin w wywiadzie z Kevinem Iole z Yahoo Sports wypowiedział się na temat walki z El Cucuy.

Do gali zostały już tylko cztery tygodnie, stawką będzie prawdziwy pas. Zawodnik z serią 10 zwycięstw kontra zawodnik z serią 9 zwycięstw. UFC nigdy nie miało takiej walki. 25 lat organizacji, to pierwszy taki pojedynek. Żadne starcie z przeszłości nie było na tak wysokim poziomie. Fani na pewno się ucieszą. Organizacja zarobi na nas spore pieniądze. Wszyscy będą zadowoleni, bo to najważniejszy pojedynek w dzisiejszym UFC.

Sprawię, że walka z Tonym będzie wyglądała na łatwą. Ludzie będą gadać tak jak przy innych moich pojedynkach – Wow, nikt nigdy nie zrobił tego Tony’emu Fergusonowi. Tak samo było z Michaelem Johnsonem, Edsonem Barbozą, Rafaelem dos Anjosem i innymi. Kto pokonał ich w takim stylu jak ja? To samo zrobię z Fergusonem.

Gala UFC 223 odbędzie się 7 kwietnia na Brooklynie w Nowym Jorku. Pełna rozpiska hitowego wydarzenia znajduje się TUTAJ.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.