50 Cent nie tak dawno związał się z organizacją Bellator MMA, otwarcie wspierając zawodników oraz oferując wysokie nagrody pieniężne za wygranie turnieju w kategorii półśredniej organizacji. Raper skomentował także wydarzenia, które miały miejsce podczas gali UFC 229. Według 50 Centa, UFC nie traktuje Khabiba Nurmagomedova tak jak powinno. Postanowił więc on złożyć ofertę Rosjaninowi, na którą Khabib odpowiedział.

Myślę, że to niesprawiedliwe co UFC robi z Khabibem – nie traktowali w taki sam sposób McGregora. Zapłacę 2 miliony dolarów w gotówce jeśli zawalczy dla mnie w Bellator MMA.

Khabib odpowiedział krótko, ale konkretnie.

Wyślij mi tylko lokalizację.

Jeśli chcesz zobaczyć miejsce, gdzie rodzą się prawdziwi mężczyźni, zapraszam do Dagestanu. Kiedy przyjadę do USA, dam Ci znać. Dziękuję za wsparcie.

Jak wiemy Nurmagomedov zagroził odejściem z UFC, jeśli organizacja zdecyduje się na zwolnienie jego kolegi, Zubairy Tukhugova, za to co wydarzyło się po jego walce z Conorem McGregorem. Rosjanin prawdopodobnie nie rzuca słów na wiatr. UFC nie odpowiedziało jeszcze na żądania Nurmagomedova.

2 KOMENTARZE

  1. Fajnie 50 podbija fejm Khabiba, ale to by było najgorsze co może stać się na świecie dla tego sportu, to odejście do Bellatora.

  2. 50 groszy tak tylko pierdoli nie wiem po co ;P i tak nic z tego nie wyjdzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.