Khabib Nurmagomedov nie jest pewny powrotu do oktagonu UFC w tym roku i nie chce, aby Justin Gaethje na niego czekał. Menadżer Rosjanina i Amerykanina potwierdził, że mistrz kategorii lekkiej zalecił Justinowi, aby ten zmierzył się w kolejnej walce z Conorem McGregorem, o czym dał znać w wywiadzie dla TMZ Sports.

Khabib powiedział Justinowi żeby ten zawalczył z Conorem. Justin się nie zgodził. Conor może być zawodnikiem na zastępstwo, może zrobić wagę i zarobić trochę pieniędzy. Conor może walczyć z Natem, Masvidalem, Nie jesteśmy zainteresowani walką z McGregorem.

Początkowo walka mistrza kategorii lekkiej z tymczasowym mistrzem tej dywizji planowana była na UFC 253, we wrześniu w Abu Dhabi. Po śmierci ojca Khabiba, Abdulmanapa, nieznana jest przyszłość tego pojedynku. Według kapitana AKA, Daniela Cormiera, Rosjanin może nie wrócić już w tym roku do oktagonu UFC. Jak widać sam Khabib nie chce, aby Gaethje był zależny od jego powrotu do klatki.

W przeszłości „The Highlight” zabiegał o walkę z największą gwiazdą MMA na świecie, McGregorem, lecz jak twierdzi po wygranej z Tonym Fergusonem liczy się dla niego tylko pojedynek z mistrzem. Obecnie McGregor zajmuje 4. miejsce w rankingu kategorii lekkiej UFC. Wyprzedzają go wcześniej wspomniany „El Cucuy” i Dustin Poirier. Sam Irlandczyk twierdzi, że przeszedł na sportową emeryturę i nie jest w tym momencie zainteresowany występami w klatce MMA.

Zobacz także: Czy McGregor naprawdę przeszedł na sportową emeryturę?

Zobacz także: „Nie martwię się tym” – White o emeryturach gwiazd MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.