Trzy miesiące po odwołanej walce na gali UFC 209 z powodu problemów ze zrobieniem wagi, Khabib Nurmagomedov liczy, że po powrocie zostanie ponownie zestawiony z Tony Fergusonem a stawką będzie walka o tymczasowy pas mistrza UFC w wadze lekkiej:

„Jeśli chodzi o moje zdrowie – prawie zakończyłem już rehabilitację” powiedział Khabib w rozmowie z portalem ToFight.ru. „Zacznę ponownie trenować gdzieś w połowie czerwca a powrót do klatki zaplanowany jest na październik, bo potrzebuję czterech miesięcy pełnego obozu przygotowawczego. Jeśli chodzi o samą walkę, to na 90 procent stawką w niej będzie tymczasowy pas mistrza wagi lekkiej UFC.”

Zapytany z kim chciałby się zmierzyć w swoim powrocie odpowiedział:

„Waga lekka jest obecnie jedną z najbardziej wyrównanych dywizji w UFC. Jest w niej wielu godnych przeciwników którzy niedługo powinni bić się o mistrzowski pas. Nie wiem jeszcze z kim się zmierzę ale oczywiście najbardziej zależy mi na walce z Tonym Fergusonem.”

2 KOMENTARZE

  1. A idź w pizdu Kabib, do momentu aż nie wleziesz do klatki to cie nie ma i tyle

  2. 4 miesiące przygotowania ? Kurwa przecież on przez te 4 miesiące wypadnie 457438957 razy z 490765479867 powodów. Conor wracaj a nie pierdol się z waklą z Floydem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.