Khabib Nurmagomedov już w nocy z soboty na niedzielę zawalczy z Tonym Fergusonem. Stawką pojedynku jest tymczasowy pas kategorii lekkiej. Aktualnym mistrzem tej dywizji jest Conor McGregor, jednakże Rosjanin uważa, że jego starcie z Amerykaninem jest walką o prawdziwy pas, a tytuł Irlandczyka był prezentem od prezydenta UFC.

Myślę, że to prawdziwa walka o pas. Nie obchodzi mnie Conor McGregor. Dobrze wiecie, że wujek Dana dał mu prezent. Przeskoczył wszystkich pretendentów i zawalczył o tytuł. Nie rozumiem dlaczego on wtedy walczył o pas. Trafił Alvareza kilkoma ciosami i posłał go na deski. Dla mnie to była sztuczna walka.

Teraz mamy prawdziwy pojedynek. To walka wieczoru dla fanów. Jedno z największych starć w 2017 roku, nawet w historii UFC, a Wy myślicie, że skupiam się na innych gościach? W sobotę uzyskam 25 wygraną, wezmę ten pas i zostanę prawowitym mistrzem kategorii lekkiej. Potem zobaczymy co się stanie.

The Eagle porównał również umiejętności swojego aktualnego rywala do McGregora.

Myślę, że Tony jest dużo lepszy niż Conor. McGregor ma dobry boks, ale Tony ma też mocne łokcie, kolana, jest nieprzewidywalny. Jego parter jest dobry, kondycja. Ferguson nie jest takim bokserem jak Conor, ale biorąc pod uwagę wszystkie aspekty MMA to Amerykanin jest lepszy.

21 KOMENTARZE

 1. Chciałbym zobaczyć te nokdauny po ciosach Conora, to zdziwienie w oczach "co się kurwa dzieje", ale Tony cię wcześniej ustawi. 😎

 2. Zajebiście mi się podaoba to co w ostatnich wywiadach mówi i Tony i Khabib. Nie lubią się i nie ukrywają tego ale oboje okazują szacunek swoim umiejętnością, jak dla mnie to tak to właśnie powinno wyglądać. A z innej beczki bardzo mi sie podoba to w jaki sposób Khabib odpowiada na pytania dotyczące polityki. Jebane pismaki wszędzie chcą wciskać polityczne gowno ale Nurmagomedov zawsze odpowiada w stylu: "Jestem profesjonalnym zawodnikie a nie politykiem czy dziennikarzem i nie będę się na ten temat wypowiadał", props!

 3. "Moje serce jest większe od jego głowy" :DC:

  Typowy przykład przerostu mięśnia sercowego od koksów… USADA where you at!? 😆

 4. Ferguson jest przekrojowy, w kazdej plaszczyznie jest kotem i ma zelazna kondyche. Ale walka sie szykuje, ja pierdole.

 5. Nie obchodzi go Conor McGregor, ale na każdym kroku go przywołuje.. Tony, musisz!

  Mam nadzieje, że wcześniej czy później spanikowany zapaśnik dostanie szansę na zebranie wpierdolu życia od rudego wariata.

 6. Nie obchodzi go Conor McGregor, ale na każdym kroku go przywołuje.. Tony, musisz!

  Mam nadzieje, że wcześniej czy później spanikowany zapaśnik dostanie szansę na zebranie wpierdolu życia od rudego pajaca.

   poprawione kolego

 7. chciałbym obejrzeć starcie tego dupka z notoriousem, ciekawe czy po walce dalej krytykowałby umiejętności conora w mma.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.