Nurmagomedov

(Foto Dave Mandel / Sherdog.com) Jak donoszą nasi koledzy z valetudo.ru niepokonany Rosjanin Khabib Nurmagomedov (MMA 20-0, UFC 4-0, 13. w rankingu MMARocks) zmierzy się z niedoszłym pretendentem do tytułu Strikeforce Patem Healym (MMA 29-16, UFC 0-1, 21. w rankingu MMARocks) na UFC 165: Jones vs Gustafsson, 21 września w Toronto.

Nurmagomedov jak na razie stoczył cztery pojedynki w największej organizacji na świecie i wszystkie zakończyły się jego zwycięstwami. W ubiegłym roku wygrywał z Kamalem Shalorusem i Gleisonem Tibau, a w obecnym efektownie odprawił Thiago Tavaresa oraz zdominował zapaśniczo Abla Trujillo.

Healy po serii pięciu kolejnych zwycięstw w Strikeforce, miał walczyć o tytuł nieistniejącej już organizacji z Gilbertem Melendezem. Kontuzja mistrza i odwołanie pojedynku sprawiło, że „Bam Bam” po jeszcze jednej wygranej trafił do UFC. W kwietniu na UFC 159 po znakomitym pojedynku poddał cenionego Jima Millera, ale niestety dla niego wynik walki został anulowany po tym jak znaleziono w jego organizmie ślady stosowania marihuany.

Rozpiska UFC 165: Jones vs Gustafsson.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.