Wiele osób z pewnością zastanawia się kiedy czołowy zawodnik kategorii lekkiej, Khabib Nurmagomedov, będzie w stanie wrócić do oktagonu UFC po tym jak zmuszony był wycofać się z powodu problemów zdrowotnych z UFC 209.

Jak poinformował Brett Okamoto z ESPN, menadżer Rosjanina stwierdził, że zawodnik będzie w stanie wrócić do występów w MMA późnym latem tego roku. Jako potencjalne daty podał on sierpień lub wrzesień. Warto także zaznaczyć, iż od 24 maja do 24 czerwca Nurmagomedov będzie obchodził Ramadan, co z pewnością komplikowałoby przygotowania do walki.

Według ojca Khabiba, Dana White wymusił na Nurmagomedovie dłuższą przerwę martwiąc się o jego zdrowie. Abdulmanap podał także, że potencjalnym przeciwnikiem może być tylko i wyłącznie Tony Ferguson, który według niego jako jedyny, poza oczywiście jego synem, zasługuje na walkę o pas mistrzowski.

3 KOMENTARZE

  1. "Abdulmanap podał także, że potencjalnym przeciwnikiem może być tylko i wyłącznie Tony Ferguson, który według niego jako jedyny, poza oczywiście jego synem, zasługuje na walkę o pas mistrzowski." Nie no ludzie trzymajcie mnie. Khabib jak wróci to tylko do obijania Johnsonów i innych Poitierów bo chyba Dana już się nie da zrobić w bambuko.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.