Khabib

Niepokonany Dagestańczyk coraz śmielej sobie poczyna w mediach. Podczas wczorajszego otwartego treningu, Khabib Nurmagomedov nazwał wszystkich czołowych zawodników niższych wag, kelnerami.

Nigdy nie przegrałem nawet rundy w mojej karierze. Pokonałem obecnego mistrza wagi lekkiej. Mam więc nadzieję, że dadzą mi walkę o pas. To nie mój problem, że dostałem teraz Darrela Horchera. Pytałem „Kowboja”, pytałem Alvareza, pytałem Fergusona i nikt nie podjął wyzwania. To więc nie mój problem. Jestem niepokonany. Eddie Alvarez przegrywa cały czas. „Kowboj” przegrywa, Tony Ferguson przegrywa. UFC potrzebuje kogoś innego. Kogoś nowego, na innym poziomie, kogoś z nowej generacji. Mam nadzieję, że UFC da mi walkę o pas krótko po tym starciu, bo wielu ludzi zgadza się z tym co mówię. Mnóstwo fanów się z tym zgadza. Jestem niepokonany, a cała reszta tych kelnerów notorycznie przegrywa. Nate Diaz przegrał 10 razy, McGregor przegrał, Ferguson przegrał, Alvarez, Cerrone – wszyscy oni przegrali. Tylko ja jestem niepokonany. UFC musi mi dać walkę o pas.

Khabib zapytany o to z kim chciałby zawalczyć gdyby nie dostał walki o pas, odpowiedział, że nie interesuje go nic innego jak tylko starcie o najwyższe trofeum.

Nie zależy mi na walce z kimkolwiek. Kiedy zapytacie o Rafaela dos Anjosa, już raz go pokonałem, dwa lata temu. Nikt nie miał żadnych pytań wtedy. Teraz gdy ma pas, nie mam żadnego problemu by z nim ponownie stoczyć bój – z nim lub z kimkolwiek innym, z kim musiałbym się mierzyć o pas.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

38 KOMENTARZE

 1. Dos Anjos od przegranej z Khabibem to inny człowiek nie widze teraz dagestanczyka z Rafaelem… A newet czystko hipotetycznie jesli by zdobyl pas to kiedy by go bronil raz na dwa lata i to nie w ramadan smiech na sali Xd

 2. mam nadzieje że jak dojdzie do boju RDA  vs Khabi , to że  RDA ukróci mu nosa jakimś soczystym nokautem ,o ile Khabi nie złapie ponownie kontuzji

 3. Po takich wypowiedziach jeszcze bardziej jest mi szkoda że Ferguson wypadł. Jeżeli chodzi o RDA to myślę że obecnie skończyłby ruska przed czasem.

 4. Ten jak się rozgadał. Widać, że już lepiej się czuje, żeby się tylko nie skontuzjował w szczękę od tego kłapania.

 5. Też jestem zdania że na te chwile RDA to inny kaliber fajtera. Khabib zaliczylby fejla, w starciu z Fergusonem dawalem szanse 50 na 50.

 6. Lubię Khabiba, pojechałby ich wszystkich, gdyby był zdrowy lub tylko trochę kontuzjowany oczywiście.

 7. Cerrone podpisał papier wcześniej niż Khebabib. Blame Dana!

  Ale zartowniś z niego się zrobił? To się chyba nazywa takija – oszukuj niewiernych.

  W rzeczywistości każdy z tych kelnerów nasrałby mu na krzesło, napluł do zupy i nasikał na łeb. Po kelnerach jedzie, a sam talerza od dwóch lat w rękach nie trzymał DCDCDC

 8. MysticBęben

  Cerrone podpisał papier wcześniej niż Khebabib.

  Pomówienie. Niczego nie podpisywałem.

  Swoją drogą Khabib przez takie teksty staje się rudy. Tu sobie cyka radosne fotki z Conorem, a tu ciśnie po nim. Musi się czuć ostro wychujany przez to dziadowskie zastępstwo, że zaczyna mówić po irlandzku.

 9. Niech tam sie lepiej na Kaukazie przepycha z niedźwiedziami a nie się czepia porządnych, regularnie bijących się fighterów. A poza tym to czy aby na pewno "Ferguson przegrywa"?? El Cucuy ostatni raz przegrał w maju 2012 a od tamtej pory ma pasmo siedmiu wygranych walk z rzędu. Niech Dagestańczyk lepiej spokornieje i zamknie morde

 10. Może gdyby walczył regularnie to by inaczej ćwierkał, a tak nikt mu łba jeszcze nie obił i dlatego pierdoli takie smuty 😆

 11. Fakt RDA zrobił duże postępy, ale różnie to bywa. Khabib ma szanse ponownie go porobić …zobaczymy 8- )

 12. Natix

  Skoro oni to kelnerzy to jak nazwać jego obecnego rywalaa

  Dlatego ją wziął…

  Co za różnica którym kelnerem będzie mate szorował DC

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.