W krótkim wywiadzie Khabib Nurmagomedov wyznał, że bardzo chciałby zostać pierwszym muzułmańskim mistrzem UFC. Rosjanin stwierdził, że nikt jeszcze tego nie dokonał, dlatego to on chce napisać nową historię.

61 KOMENTARZE

 1. A to jest jakies osiagniecie? Czy moze dzicz islamska zaczyna robic z siebie ucisniona grupe, cos na ksztalt czarnoskorych? Pierwszy czarny, ktory wygral oskara, pierwszy czarny prezydent, etc

  Na miejscu Fergusona bym na kazdym miejscu powtarzal, ze bede "pierwszym meksykanskim barmanem, ktory bedzie mistrzem UFC"

 2. Kebab musisz, jaram sie jak nigdy, alez sie wojna szykuje :bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed::bleed:

 3. Oby nie wygral bo beda jeszcze jakies obowiazkowe modly przed walka dla kazdego:DC:

  Kurde a tak w ogole nikt sie tak nie obnosi z wyznaniem jak te arabusy. No czasem zdarzy sie jakis Fernando padajacy przed krzyzem nawet w zwiastunie ale nie jest to tak nagminne jak u nich

 4. Z chęcią zobaczyłbym jego walkę z McGregorem, ale jak tak wrzeszczy o tej swojej muslimowatości to mnie drażni i już chyba wolę żeby wygrał Ferguson…

 5. Teraz jak Jehowi będą mi chcieli wjechać na chatę to na samym początku zapytam ilu mieli mistrzów UFC, Pride, no może ewentualnie jeszcze Strikeforce, Bellatora i WEC. Jak okaże się, że żadnego to niech się poważnie zastanowią nad swoją wiarą, zanim zaczną w domu nachodzić.

 6. Nie rozumiem po co mieszac w to wszystko religie? Co to ma do rzeczy?

  Też tego nie rozumiem aczkolwiek nie jestem muzulmaninem, może dlatego 😉

 7. Jak tak Tonego nie lubię, że mogę nawet pokłony w stronę Mekki napierdalać żeby Khabib wygrał.:lol:

 8. W UFC nie było mistrza muslima? Wypadają słabo w porównaniu do drugiej federacji na świecie gdzie bóg dał kilku mistrzów muzułmanów.:mamed:

 9. W UFC nie było mistrza muslima? Wypadają słabo w porównaniu do drugiej federacji na świecie gdzie bóg dał kilku mistrzów muzułmanów.:mamed:

  W drugiej federacji byla juz nawet walka z ktorej tylko muzulmanin mogl wyjsc zwyciesko, tez byla druga najlepsza na swiecie 😆

 10. Może by tak zrobić Muzułmańską ligę MMA? A zamiast pucharów dostawaliby kozy :star wars:

  Iście bombowy pomysł

 11. Kompletnie bezsensowne takie kłapanie paszczą Khabiba.

  Szanuję jako zawodnika, ale za takie wypowiedzi nie jako człowieka. Po co mieszać do tego religię? Następny "Jak Bóg da"…

  Takiego wała, nic wam nie dam muslimy!

  #TeamCucuy

 12. A to jest jakies osiagniecie? Czy moze dzicz islamska zaczyna robic z siebie ucisniona grupe, cos na ksztalt czarnoskorych? Pierwszy czarny, ktory wygral oskara, pierwszy czarny prezydent, etc

  Na miejscu Fergusona bym na kazdym miejscu powtarzal, ze bede "pierwszym meksykanskim barmanem, ktory bedzie mistrzem UFC"

  Dokładnie, banda wiecznie obrażonych uciskanych cip, jak im tak źle wont do siebie tępaki. Tworzyć afrykańskie oskary i pasy organizacji africa kfc.

 13. Słabe jest to. Jednak nadal kibicuje Dagestańczykowi, który z zapasów w Mma i kontroli w parterze zrobił sztukę.

 14. Ehh. Szkoda…

  No szkoda. Będzie oficjalne info to podrzuć mi tego avka, sygne, czy co to tam miało być. Kurwa…żałoba w chuj jak tak epicka walka nie pyknie.

 15. No szkoda. Będzie oficjalne info to podrzuć mi tego avka, sygne, czy co to tam miało być. Kurwa…żałoba w chuj jak tak epicka walka nie pyknie.

  Spox.

 16. No szkoda. Będzie oficjalne info to podrzuć mi tego avka, sygne, czy co to tam miało być. Kurwa…żałoba w chuj jak tak epicka walka nie pyknie.

  A ja to co :deniro:

 17. Ty mnie nie naciągaj ancymonie :nono:. Nie ma walki, nie ma zakładu:tysonhappy:

  Aaa bo wy mieliście czy Khabib wyjdzie do walki? Jak tak to ok 🙂

  I zobacz @qFel co narobiłeś :siara:

 18. Najwyraźniej kebabowy buk tak chciał:mamed:

  :fjedzia:

  Jak szło po jego myśli, to pewnie utwierdzał się w przekonaniu, że allach go wspiera, więc teraz powinien zrozumieć, że  [ich] allah nie istnieje :fjedzia::dobry::boss:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.