Michael Bisping, były mistrz wagi średniej UFC, wypowiedział się w trakcie swojego podcastu na temat potencjalnej walki Khabiba Nurmagomedova z Floydem Mayweatherem. Anglik uważa, że Khabib da radę wytrzymać pełne 12 rund w starciu z utytułowanym bokserem.

Przysięgam, Khabib zawalczyłby z Floydem na pełnym dystansie. Nie mówię, że Khabib jest lepszym bokserem od McGregora. Nie uderza tak dobrze jak on, nie jest tak nieuchwytny i przebiegły. Khabib posiada jednak kawał mocnej szczęki i świetną kondycję. Mayweather pomimo tego, że zafundował trochę nokautów, to nie jest typem boksera, który może znokautować każdego. Pokonał mojego rodaka, Ricky’ego Hattona, w dewastującym stylu, ale nie sądzę, żeby mógł to powtórzyć.

Khabib mówi, że Floyd nie dał rady posłać Conora na deski, a jemu to się udało. Floyd pokonał jednak McGregora przez zamęczenie i taki był jego plan na tę walkę. McGregor był bardzo zmęczony i zaczął przyjmować na twarz wszystkie ciosy Floyda. Był tak wyczerpany i poobijany, że nie mógł nawet odpowiedzieć żadnym uderzeniem, dlatego sędzia zatrzymał ten pojedynek. Taka sytuacja nie powtórzy się w przypadku starcia z Khabibem. Floyd zapewne go zawstydzi i zdominuje całą walkę, ale Khabib prawdopodobnie wytrzyma 12 rund. Conorowi niewiele do tego zabrakło.

21 KOMENTARZE

 1. Przysięgam, Khabib zawalczyłby z Floydem na pełnym dystansie.

  :korwinwhat:

  chyba 10 metrów :stevecarell:

 2. Floyd zapewne go zawstydzi i zdominuje całą walkę, ale Khabib prawdopodobnie wytrzyma 12 rund.

  I wtedy będziemy mogli mówić, że Khabib jest lepszy od McGragora również w boksie, gdyż lepiej przegrał, podobnie jak Laquinta lepiej przegrał z Khabibem od Krula? :travolta:

  Druga sprawa. Jaki jest sens tej walki biorąc pod uwagę to co pogrubiłem, gdyż Kebab na pewno zdaje sobie sprawę z tego i myśli prawdopodobnie podobnie.

  Krul chciał wygrać i wierzył, że może to zrobić. Poza tym na tym poziomie nie było wcześniej konfrontacji zawodników dwóch zaledwie pokrewnych, ale jednocześnie bardzo różnych dyscyplin. To miało jakiś sens.

 3. Kabib nie idź ta droga

  Wystarczy ze nabiles ćwieków rudemu i zmusiłeś go do poddania

  Sprawiłeś ze tak dużo tyłków rozerwało z żalu

  Tak wiele plakatów w łzach było zrywane ze ściany

  Może z MJ w kosza byś zagrał??

  Albo z Rodmanem na zasadach WWE

 4. Szczerze. Jak słyszę znów o zawodnikach MMA szukających swojej szansy i pieniędzy w boksie. Jak słyszę o kolejnej bezsensownej (z powodów sportowych, nie finansowych) walce mistrza UFC z Mayweatherem, to zwyczajnie po ludzku bierze mnie na wymioty. Nosz kurwa, myślałem ze ten etap, my kibice mamy za sobą.

 5. presja, presja, presja, juz sobie wyobrazam jak go goni po tym ringu :DC:

  a nuz trafi go lujem ogluszaczem? :mamed:

 6. Wiadomo , zestawienie mocno intencjonalne abstrahując od tego czy to troll czy nie, ale kto wie czy Khabib by nie przetrwał takiej nawałnicy , kto wie na co go stać kondycyjnie skoro ciężko odnieść się do jego kondycji w obecnej formie gdyż dominuje w pojedynkach i wybiera presję, nakręca sie. Mógłby bardzo dużo zbierać ale kto wie kto wie 😛   prefetowalbym jednak pojedynek z Fergusonem, mocno

 7. Szczerze. Jak słyszę znów o zawodnikach MMA szukających swojej szansy i pieniędzy w boksie. Jak słyszę o kolejnej bezsensownej (z powodów sportowych, nie finansowych) walce mistrza UFC z Mayweatherem, to zwyczajnie po ludzku bierze mnie na wymioty. Nosz kurwa, myślałem ze ten etap, my kibice mamy za sobą.

  Ty to tu widać nowy jesteś…

 8. I wtedy będziemy mogli mówić, że Khabib jest lepszy od McGragora również w boksie, gdyż lepiej przegrał, podobnie jak Laquinta lepiej przegrał z Khabibem od Krula? :travolta:

  Druga sprawa. Jaki jest sens tej walki biorąc pod uwagę to co pogrubiłem, gdyż Kebab na pewno zdaje sobie sprawę z tego i myśli prawdopodobnie podobnie.

  Krul chciał wygrać i wierzył, że może to zrobić. Poza tym na tym poziomie nie było wcześniej konfrontacji zawodników dwóch zaledwie pokrewnych, ale jednocześnie bardzo różnych dyscyplin. To miało jakiś sens.

  Knur po sprawdzeniu jest zwykłym hydraulikiem, który przecpał. Ten drugi, bokser, dawno po prime. O czym ty gadasz? Obudź się. Prime Knura to raczej pieśń przeszłości, kebab zabrał mu duszę i naszczał na śmieszny tatuaż na klacie…

 9. Taka scena z dzisiejszej mojej wycieczki z dziećmi. Przypomina walkę Mayweathera z Nurmą. Nurma po prawej.

 10. Taka scena z dzisiejszej mojej wycieczki z dziećmi. Przypomina walkę Mayweathera z Nurmą. Nurma po prawej.

  Gdzie to co to

 11. O czym ty gadasz?

  No na pewno nie o Conorze. Nie mogę doszukać się sensu tej walki. :fjedzia:

  … do której nie dojdzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.