Tony Ferguson może nie otrzymać szansy walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej UFC z Khabibem Nurmagomedovem. Menadżer Rosjanina w wywiadzie dla MMAFighting.com wypowiedział się o najbliższej przyszłości Khabiba.

Chcemy walkę, na której zarobimy najwięcej. Boks, MMA, obojętnie. Kocham Tony’ego Fergusona – on jednak nam tego nie zapewni. Na 100%, Tony Ferguson nie jest naszą kolejną walką, bo potrzebujemy kogoś kto sprzeda PPV. To będzie bardzo podobna sytuacja do przeszłości. Pamiętacie jak Khabib miał zmierzyć się z Eddiem Alvarezem? Zabrali mu ten pojedynek i dali go Conorowi McGregorowi. Zrozumieliśmy to, bo Conor daje sprzedaż PPV. Potrzebujemy takich rywali, proste.

Zawodnicy w przeszłości kilka razy mieli zmierzyć się ze sobą, lecz z różnych powodów ich walka nigdy nie doszła do skutku. Jeśli wierzyć w słowa Abdelaziza, ich potencjalny pojedynek może jeszcze bardziej odwlec się w czasie.

1 KOMENTARZ

  1. Ten terrorysta to tak tępa i głupia kurwa , ze szkoda gadać. Jego pierdolenie równa się pierdoleniom Konfidentona. Najpierw liczy się legacy i pokonanie najlepszych , potem do walki z Conorem mógłby wyjść za darmo bo jemu pieniądze nie są potrzebne i walczy dla dziedzictwa a teraz nagle chcą walczyć z kimś to sprzeda w chuj PPV za niego bo sam nic nie sprzedaje. No kurwa jego jebana mać trzymajcie mnie. Terrorysta i Khabib myślą , że wygrywając z Conorem usadowili się gdzieś na samej górze i mogą rządzić za łysego i wybierać sobie rywali ale coś im się chyba pojebało. W obozie Ruska widzę każdy mówi co innego i tam każdy działa w swoją stronę bo najpierw tatuś mówi , że następnym rywalem będzie Ferguson na 100% a terrorysta , że na 100 % to nie będzie Tony. Kończ karierę i spierdalaj albo walcz z Tonym bo to jedyna walka warta sensu. Albo spierdalaj bo boksu i walcz z Floydem to zarobisz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.