Kevin Szaflarski podczas imprezy z okazji 20-lecia kariery trenerskiej Mirosława Oknińskiego.

26 KOMENTARZE

 1. I dostępem do lepszych witaminek też się dzieli! Jest super!

  No właśnie, pewnie już popróbował tych pikogramów…

 2. Bons jest dobrym człowiekiem. Zwyczajne kiedy cały świat mu się podporządkuje będzie go głaskał i tulił. Psychopata ale lekko.

 3. Trochę nie rozumiem tej dość powszechnej niecheci do Kevina, a zwłaszcza porównań do Walusia. Oczywiście sam czekam aż zmierzy sie z kims bardziej wymagającym, ale póki co warto dac mu pewien kredyt zaufania i życzyć powodzenia. W końcu on eksponuje tylko treningi z mistrzem UFC, a nie występy w jakichś programach rozrywkowych.

 4. Moim zdaniem nieco za ostrożnie prowadzą karierę Kevina. Teraz ma podobno dostać weterana M-1. Ostawiam Franka Kortza, który z resztą też dwukrotnie przejechał się po niedawnym rywalu Kevina- tym kelnerze Aliciu.

 5. Trochę nie rozumiem tej dość powszechnej niecheci do Kevina, a zwłaszcza porównań do Walusia. Oczywiście sam czekam aż zmierzy sie z kims bardziej wymagającym, ale póki co warto dac mu pewien kredyt zaufania i życzyć powodzenia. W końcu on eksponuje tylko treningi z mistrzem UFC, a nie występy w jakichś programach rozrywkowych.

  Akurat porównania do Walusia to raczej takie śmieszkowie, beka z Jonesa, Walusia, nic złego w kierunku Kevina.

  Co do kredytu zaufania, to nim nie szastał z doświadczenia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.