Kilka dni przed oficjalnym ważeniem Kevin Lee chwalił się, iż jego cięcie wagi będzie bardzo łatwe. Zawodnik stwierdził nawet, iż dzień wcześniej zjadł tiramisu. Mo Town Phenom jeszcze w czwartek ważył 174 funty (19 ponad limit kategorii lekkiej).

Nie bez przypadku wspomniał on oczywiście właśnie o tym deserze – był to przytyk w kierunku Khabiba Nurmagomedova, który podobno zjadł właśnie tiramisu przed UFC 209, po czym nie zrobił limitu kategorii lekkiej. Nie wiadomo czy Lee naprawdę jadł tego typu rzeczy przed ważeniem, jednakże młody Amerykanin nie odmówił sobie deseru po oficjalnym ważeniu.

Po dodatkowej godzinie Lee wniósł na wagę 155 funty, dlatego też jego walka z Tonym Fergusonem nie jest w żaden sposób zagrożona.

Z powodu problemów z cięciem wagi jedna walka z UFC 216 została anulowana. Nik Lentz nie był w stanie osiągnąć limitu kategorii lekkiej, przez co Will Brooks został bez rywala.

1 KOMENTARZ

  1. Lee to pozer, wymieklem jaki byl obsrany w jednym z wywiadow na foxie bodajze, gdzie byl tez el cucuy i go doslownie zgniotl psychicznie. Mentalnie Tony juz go rozjebal.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.