Kevin Lee przejdzie do kategorii półśredniej, aby zmierzyć się z byłym mistrzem kategorii lekkiej, Rafaelem dos Anjosem, w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 9 w Rochester, w Nowym Jorku. Gala odbędzie się 18 maja.

Dos Anjos (28-11 MMA) w swojej karierze pokonał m.in. Eddiego Alvareza, Robbiego Lawlera czy Neila Magny’ego. W ostatnich dwóch pojedynkach musiał on jednak uznać wyższość rywali – kolejno Colby’ego Covingtona i Kamaru Usmana.

Lee (17-4 MMA) zadebiutuje w kategorii półśredniej UFC. W ostatnich 4 walkach ma on bilans 2-2. Na ostatniej gali w historii UFC on FOX przegrał on przez decyzję sędziowską z Alem Iaquintą.

Tak na ten moment wygląda rozpiska gali UFC on ESPN+ 9:

  • Rafael dos Anjos vs. Kevin Lee
  • Sijara Eubanks vs. Aspen Ladd
  • Zak Cummings vs. Trevin Giles
  • Grant Dawson vs. Mike Trizano
  • Patrick Cummins vs. Ed Herman

5 KOMENTARZE

  1. To Alvarez pokonał Dos Anjosa a nie na odwrót… Co do samej walki. Ciekawe co przeskrobał RDA , że trzeci raz z rzędu dają mu zapasiora… Chociaż z drugiej strony Lee nie jest w połowie tak dobrym zapaśnikiem jak Usman , Khabib czy Colba i nie wywiera takiej presji i nie ma takiej kondychy więc na papierze to jest najsłabszy zapaśnik z wymienionej wyżej trójki. Jednak… To dalej zapaśnik i Lee będzie faworytem. Szkoda Rafałka 🙁

  2. Ciekawe czy Lee przenosi się na stałe, jeszcze niedawno mówił o tym że nigdzie się nie wybiera bo ma coś do udowodnienia w wadze lekkiej

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.