Kevin Lee mimo przeszłych wywiadów, w których dawał znać o przejściu do kategorii półśredniej, na ten moment nie zamierza zmieniać dywizji wagowej. W wywiadzie dla MMAjunkie.com młody zawodnik opowiedział o ostatnich propozycjach ze strony UFC oraz o swoich planach na kolejną walkę.

Zaoferowali mi Darrena Tilla w Londynie, chcą mnie wypchnąć z kategorii lekkiej. Po ostatniej walce pytali mnie czy przechodzę do kategorii półśredniej, ale nie byłem zainteresowany. Zaczynałem w dywizji do 70 kilogramów i to tutaj chcę zdobyć tytuł mistrzowski. Nie byłem zainteresowany przejściem do wyższej kategorii. Zostanę w swojej dywizji – komuś stanie się krzywda.

Jeśli chodzi o następnego rywala, Lee chciałby zmierzyć się z niepokonanym Gregorem Gillespiem, który nie tak dawno wygrał na UFC on ESPN+ 1 z Yancym Medeirosem.

Jest ten dzieciak, Gregor Gillespie, który ostatnio wyglądał dobrze. Nie będzie wyzywał nikogo do walki. Próbuję dogadać się z jego ludźmi, on gdzieś tam podróżuje. Byłem pod wrażeniem jego ostatniego występu, to z pewnością interesujący przeciwnik. Dałbym mu szansę walki ze mną. Czekam na ich odpowiedź. Dzieciak naprawdę umie walczyć. Jest niepokonany.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.