Kevin Lee mimo przeszłych wywiadów, w których dawał znać o przejściu do kategorii półśredniej, na ten moment nie zamierza zmieniać dywizji wagowej. W wywiadzie dla MMAjunkie.com młody zawodnik opowiedział o ostatnich propozycjach ze strony UFC oraz o swoich planach na kolejną walkę.

Zaoferowali mi Darrena Tilla w Londynie, chcą mnie wypchnąć z kategorii lekkiej. Po ostatniej walce pytali mnie czy przechodzę do kategorii półśredniej, ale nie byłem zainteresowany. Zaczynałem w dywizji do 70 kilogramów i to tutaj chcę zdobyć tytuł mistrzowski. Nie byłem zainteresowany przejściem do wyższej kategorii. Zostanę w swojej dywizji – komuś stanie się krzywda.

Jeśli chodzi o następnego rywala, Lee chciałby zmierzyć się z niepokonanym Gregorem Gillespiem, który nie tak dawno wygrał na UFC on ESPN+ 1 z Yancym Medeirosem.

Jest ten dzieciak, Gregor Gillespie, który ostatnio wyglądał dobrze. Nie będzie wyzywał nikogo do walki. Próbuję dogadać się z jego ludźmi, on gdzieś tam podróżuje. Byłem pod wrażeniem jego ostatniego występu, to z pewnością interesujący przeciwnik. Dałbym mu szansę walki ze mną. Czekam na ich odpowiedź. Dzieciak naprawdę umie walczyć. Jest niepokonany.

37 KOMENTARZE

 1. Kevin Lee zainteresowany walką z Gregorem Gillespie

  Zaoferowali mi Darrena Tilla w Londynie, chcą mnie wypchnąć z kategorii lekkiej. Po ostatniej walce pytali mnie czy przechodzę do kategorii półśredniej, ale nie byłem zainteresowany.

  Trochę mnie to nie dziwi, że nie był zainteresowany walką z Tillem, który też się ledwo mieści, ale w 170. Swoją drogą Kevinowi szybko spadły oczekiwania co do rywali. Najpierw wyzywał McGregora, Khabiba. Dostał parę walk dla weryfikacji, zamknął mordę i wyzywa jakiegoś Gillespie, o którym pierwsze słyszę.

 2. Tylko tak pusty dzban jak Lee może mowić o Gillespie dzieciak:DC:

  Mam nadzieję ze Gregor wykolei ten śmieszny hypetrain na Kevina Lee do końca i odstawi na bocznicę.

 3. Tylko tak pusty dzban jak Lee może mowić o Gillespie dzieciak:DC:

  Mam nadzieję ze Gregor wykolei ten śmieszny hypetrain na Kevina Lee do końca i odstawi na bocznicę.

  Aż se sprawdziłem, no i wsiadam do tego pociągu, niebylejakiego…On już dawno odjechał, ale będzie przejeżdżał za chwilę przez Wasze miasta. Radzę wsiadać, bo 13:0 to najwyższy czas, by wsiąść.

 4. Gregora zobaczyłem poraz pierwszy w walce z Gonzalezem i stawialem na tego drugiego. Zawalił mi Gillespie 70 zyla za 5 postawionych u buka ale nie żałuję,  jade w hype trainie jak niegdys z Choiem i Vanatą. To mój jedyny który pozostał na torach, wiec pokaż temu ciemniejszemu drogę do szpitala i zmasakruj tego dzbana Kevina. Poza tym powiedzcie, czy ciemniejsza pigmentacja zawsze powoduje szybsze obumieranie szarych komórek ? Bo to jak, i co pierdolą goście rodowodem z Afryki przechodzi ludzkie pojęcie. Nikt chyba z Nas gościa starszego o 5 lat nie nazwałby przecież dzieciakiem. Niech mu Gregor napierdoli srogo.

 5. Co by nie mówić zestawienie zajebiste, oby tylko skory do pierdololo mudzinek wagę zrobił i będą iskry.

 6. Aż se sprawdziłem, no i wsiadam do tego pociągu, niebylejakiego…On już dawno odjechał, ale będzie przejeżdżał za chwilę przez Wasze miasta. Radzę wsiadać, bo 13:0 to najwyższy czas, by wsiąść.

  Siedzę w tym pociągu w pierwszym wagonie, siedzenie przy oknie:beer:

 7. Myślę, że to jest dosłowne tłumaczenie "kid", ale słyszałem w różnych wywiadach np. u Rogana, że tak się mówi bez bezpośredniego odniesienia do wieku. Nie przywiązywałbym wagi do tego, że tak się wyraził. W PL używamy zwrotu dzieciak z naciskiem na czyjś wiek, a potocznie w US to raczej nie ma takiego znaczenia.

 8. Myślę, że to jest dosłowne tłumaczenie "kid", ale słyszałem w różnych wywiadach np. u Rogana, że tak się mówi bez bezpośredniego odniesienia do wieku. Nie przywiązywałbym wagi do tego, że tak się wyraził. W PL używamy zwrotu dzieciak z naciskiem na czyjś wiek, a potocznie w US to raczej nie ma takiego znaczenia.

  Zależy od kontekstu – w powyższym przypadku mam wrażenie, że chodziło bardziej o tekst w stylu "kiddo/dzieciaku", niż o dziecko jako takie. Wiesz, w sensie "ziomuś, dzieciaku, cho na wpierdol". Dzban zapomniał tylko zerknąć na styl, w jakim Gillespie zamiata wszystkich…

  Jego też pozamiata – to ten sam poziom zapaśniczy, plus ju-jitsu, plus naprawdę dobry boks. Lee mógł jednak zmienić kategorię, bo chyba właśnie  podpisał na siebie wyrok, i jeszcze dzban jest  z tego zadowolony… Nam to odpowiada, loża szyderców mode on.

  :antonio:

 9. Ten dzieciak jest od niego starszy, i prawdopodobnie natłucze mu w ten pusty dzban.

  Typowe "czarnuchowanie"

  nie wybije mu tego z dzbana nawet 10 KO.

 10. Jak jeszcze Gillespie by tego dzbana przepierdolił, to by już w ogóle były jaja jak berety.

  Marzy mi się w ogóle, żeby poszedł kategorię wyżej i tam dostawał wpierdol :mamed:

 11. Jak jeszcze Gillespie by tego dzbana przepierdolił, to by już w ogóle były jaja jak berety.

  Marzy mi się w ogóle, żeby poszedł kategorię wyżej i tam dostawał wpierdol :mamed:

  Gillespie jakby poszedł wyżej…zwróć uwagę, jaki jest docięty w tej wadze, aż ciut przesadnie.

 12. Gillespie jakby poszedł wyżej…zwróć uwagę, jaki jest docięty w tej wadze, aż ciut przesadnie.

  Chyba kolega miał na myśli Bambo

 13. Nie, Gregora. Docięty jest. Obejrz walki.

  Widziałem nie jedną, masz rację że dobrze wygląda ale

  Jak jeszcze Gillespie by tego dzbana przepierdolił, to by już w ogóle były jaja jak berety.

  Marzy mi się w ogóle, żeby poszedł kategorię wyżej i tam dostawał wpierdol :mamed:

  To Lee ma dostawać po łbie w WW, nie Gregor. Gregora to my szanujmy. Jeszcze da nam wiele radości w LW.

 14. Widziałem nie jedną, masz rację że dobrze wygląda ale

  To Lee ma dostawać po łbie w WW, nie Gregor. Gregora to my szanujmy. Jeszcze da nam wiele radości w LW.

  To ja wiem, że Lee – ja bym chciał po prostu Gregora w WW zobaczyć, jeśli by się dobrze poczuł. Lee niech zgarnie wpierdol i tu, i tu. Proste :beer:

 15. Nie, Gregora. Docięty jest. Obejrz walki.

  Lee ma pójść kategorię wyżej, żeby zbierać regularnie wpierdol na ten głupi baniak i żeby odechciało Mu się okradać z kurtek, małe czarne dziewczynki, z patologicznych rodzin :awesome:

 16. Lee ma pójść kategorię wyżej, żeby zbierać regularnie wpierdol na ten głupi baniak i żeby odechciało Mu się okradać z kurtek, małe czarne dziewczynki, z patologicznych rodzin :awesome:

  Jadem i szyderą ocieka cohones

  :cmgkeepgoing:

 17. Jadem i szyderą ocieka cohones

  :cmgkeepgoing:

  Po to jest sztab cohones. Nieprzerwanie ciągłe dostawy najwyższej klasy jadu 24/7/365/do końca świata i zmiana świata.

 18. Forum o MMA, a ludzie niewiedzieli kto to Gregor Gillespie :danaillegal:

  Co do walki, to Lee dostanie kolejny raz wpierdol czyli muszą zestawić ich pojedynek jak najszybciej :cmgkeepgoing:

 19. Forum o MMA, a ludzie niewiedzieli kto to Gregor Gillespie :danaillegal:

  Co do walki, to Lee dostanie kolejny raz wpierdol czyli muszą zestawić ich pojedynek jak najszybciej :cmgkeepgoing:

  Ja na jego walkach zawsze szedlem po piwo i inne specjały. Na kogoś musiało wypaść. Ale już nie będę. Teraz będę szedł na frikach i ogórach.

 20. Lee wybrał wygodniejsze starcie dla siebie, bo wziął zapaśnika a wiadomo, iż w zapasach czuje się najmocniej. Fizycznie też Gillespie nie powinien mieć nad nim przewagi, a to są dwa największe atuty Grega.

 21. Lee wybrał wygodniejsze starcie dla siebie, bo wziął zapaśnika a wiadomo, iż w zapasach czuje się najmocniej. Fizycznie też Gillespie nie powinien mieć nad nim przewagi, a to są dwa największe atuty Grega.

  wygodniejsze od czego? top 10 ma albo walki zarezerwowane albo sa zawieszeni. A gregor to kurewsko dobry zapasnik, lepszy niz lee, to dobra walka.

 22. wygodniejsze od czego? top 10 ma albo walki zarezerwowane albo sa zawieszeni. A gregor to kurewsko dobry zapasnik, lepszy niz lee, to dobra walka.

  Wygodniejsze od reszty starć o które w obecnej sytuacji mógłby gdakać jak to zawsze miał w zwyczaju. A teraz wyczuł, hype na GG w końcu rośnie, więc chce się zabrać za niego. To jest jedyny powód dla którego Lee spogląda w dół rankingu- bo w oczach fanów urośnie jako gość który bierze wyzwania z niemedialnymi zawodnikami, którzy stanowią zagrożenie (a Gillespie dopiero teraz stał się medialny, bo wcześniej nikt o nim nie mówił przez jego skromność – za co niesamowicie mocno go szanuję). Niemniej jednak z wielką przyjemnością obejrzę te starcie, bo jeżeli Greg to ugra, to będzie znaczyło, że jego zapasy pod MMA są na najwyższym możliwym poziomie dla śmiertelników. Poziom wyżej jest tylko Khabib, ale jego poziomu zapasów i kontroli z góry nikt już nie osiągnie.

 23. Wygodniejsze od reszty starć o które w obecnej sytuacji mógłby gdakać jak to zawsze miał w zwyczaju. A teraz wyczuł, hype na GG w końcu rośnie, więc chce się zabrać za niego. To jest jedyny powód dla którego Lee spogląda w dół rankingu- bo w oczach fanów urośnie jako gość który bierze wyzwania z niemedialnymi zawodnikami, którzy stanowią zagrożenie (a Gillespie dopiero teraz stał się medialny, bo wcześniej nikt o nim nie mówił przez jego skromność – za co niesamowicie mocno go szanuję). Niemniej jednak z wielką przyjemnością obejrzę te starcie, bo jeżeli Greg to ugra, to będzie znaczyło, że jego zapasy pod MMA są na najwyższym możliwym poziomie dla śmiertelników. Poziom wyżej jest tylko Khabib, ale jego poziomu zapasów i kontroli z góry nikt już nie osiągnie.

  czyli o jakie starcia? konkretnie? o jakie walki moge gdakac? bo jestem ciekawy.

 24. czyli o jakie starcia? konkretnie? o jakie walki moge gdakac? bo jestem ciekawy.

  Ty możesz gdakać o starcie ze mną:

  A tak poważnie wiem, że to literówka i w stylu Kurwina Lee byłoby gadanie o ponowne starcie z Fergusonem (bo gronkowiec) lub Barbozą (bo wygrał walkę i będzie szedł w górę).  Ale np. starcie z takim Makchaevem nawet z markitengowego punktu widzenia wydaje się niezbyt zasadne i dlatego Kevin o nim nie wspomina.

 25. Wygodniejsze od reszty starć o które w obecnej sytuacji mógłby gdakać jak to zawsze miał w zwyczaju. A teraz wyczuł, hype na GG w końcu rośnie, więc chce się zabrać za niego. To jest jedyny powód dla którego Lee spogląda w dół rankingu- bo w oczach fanów urośnie jako gość który bierze wyzwania z niemedialnymi zawodnikami, którzy stanowią zagrożenie (a Gillespie dopiero teraz stał się medialny, bo wcześniej nikt o nim nie mówił przez jego skromność – za co niesamowicie mocno go szanuję). Niemniej jednak z wielką przyjemnością obejrzę te starcie, bo jeżeli Greg to ugra, to będzie znaczyło, że jego zapasy pod MMA są na najwyższym możliwym poziomie dla śmiertelników. Poziom wyżej jest tylko Khabib, ale jego poziomu zapasów i kontroli z góry nikt już nie osiągnie.

  Kebab nie został jeszcze pokonany, choć w niejednej walce wyglądał średnio. Co do zapasów Grega – mam wrażenie że to właśnie taki poziom, top level nakurwiacz.

 26. Lee jak tonacy chwyta sie brzytwy, bierze walke z dobrym prospektem bo inaczej prelimsy na galach w europie.::jondance::

 27. Jeżeli do tej walki dojdzie to spodziewam się wyrównanej walki. Wydaje mi się że mimo iż Gregor jest starszy od Lee, to przez ostatnie lata szybciej się rozwijał. Gillespie ma już rekord 6-0 w ufc i jeśli pokonał by Lee, to pewnie już tylko ze dwie wygrane dzieliły by go od walki o pas.  Od początku startów w ufc uważałem Gregora za bardzo solidnego zawodnika, teraz jest na granicy solidny/wybitny. Życzył bym mu wygranej w starciu z Kevinem ale lekko nie będzie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.