Porady od samego Khabiba Nurmagomedova nie uchroniły Kevina Hollanda przed porażką z Derekiem Brunsonem, lecz Rosjanin próbował pomóc Amerykaninowi w walce z rywalem na UFC Vegas 22.

Holland zmierzył się z bardziej doświadczonym Brunsonem w walce wieczoru gali UFC Vegas 22. Zawodnik został zdominowany w parterze przez swojego przeciwnika i nie miał odpowiedzi na ataki zapaśnicze z jego strony. Podczas walki doszło jednak do zabawnej sytuacji – Holland próbował otrzymać poradę od Khabiba Nurmagomedova, który oglądał galę razem z prezydentem UFC, Daną Whitem. Całą sytuację możecie zobaczyć poniżej:

Khabib: Następnym razem cię tego nauczę. Musisz się tego nauczyć. Tak, kontrola bioder. Praca na nogach, praca na nogach jest bardzo ważna przy twoim stylu walki. Praca na nogach, musisz być aktywny w boksie, musisz być aktywny. Dobra robota.

Holland: Niefajnie bracie! Daj mi jakąś poradę w kwestii zapasów. Khabib, proszę cię! Mogę to zrobić, jestem zrelaksowany. Nie mam czwartej osobie w narożniku. Chodź tutaj! Może wtedy nie będę obalany, wszyscy wiedzą, że Khabib jest jednym z najlepszych trenerów na na świecie. Zazwyczaj pytam o poradę Cormiera, ale teraz pytam ciebie!

Porady Rosjanina nie pomogły jednak w walce i Holland ostatecznie przegrał starcie przez jednogłośną decyzję sędziowską. Tym samym Brunson przerwał jego świetną serię 5 zwycięstw z rzędu. „Trailblazer” jeszcze przed walką na UFC Vegas 22 wspominał, że chce spróbować zejść do kategorii półśredniej, czyli do 77 kilogramów.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.