Do zabawnej, przynajmniej dla komentatorów walki Vettori – Holland, sytuacji doszło do już na samym początku głównej atrakcji gali minionej gali UFC Vegas 23. Marvin Vettori został uderzony przez Kevina Hollanda poniżej pasa, na co Włoch żywo zareagował. Jego rywal zaczął go przepraszać i walka na szczęście mogła być kontynuowana, lecz z pewnością nie było to nic przyjemnego dla Vettoriego. Zobaczcie krótką wymianę zdań pomiędzy zawodnikami czołówki kategorii średniej UFC:

Vettori: Co jest kur*a, gościu? 

Holland: Moja wina, moja wina!

Vettori: Facet, to było prosto w jaja!

„The Italian Dream” nie bardzo przejął się jednak faulem w wykonaniu Hollanda i zdominował rywala na przestrzeni 5 rund. Ostatecznie podczas sobotniej walki wieczoru na gali UFC Vegas 23 w dominującym stylu wygrał z Kevinem Hollandem przez decyzję sędziów (50-44, 50-44, 50-44). Włoch przy okazji cennego zwycięstwa które mocno przybliży go do rewanżu z mistrzem Israelem Adesanyą, pobił rekord obaleń wagi średniej sprowadzając „Big Moutha” jedenaście razy do parteru.

27-letni Vettori (17-4-1 MMA) wygrał swoich 5 ostatnich walk w oktagonie największej organizacji MMA na świecie. W ostatnich pięciu latach przegrał tylko raz, kiedy to po bardzo wyrównanej walce pokonał go obecny mistrz kategorii średniej, Israel Adesanya. Teraz Włoch liczy na kolejną szansę walki z Nigeryjczykiem i zdobycie mistrzowskiego pasa dywizji do 84 kilogramów. Do swoich występów w UFC zawodnik przygotowuje się w Kings MMA pod okiem Rafaela Cordeiro.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.