dawadwawd

Informacja prasowa:

Organizacja Fight Exclusive Night pragnie poinformować o kolejnym atrakcyjnym starciu do jakiego dojdzie podczas nadchodzącej gali FEN 9 „Go For It” we Wrocławiu, w dniu 7-go listopada 2015 roku. W pojedynku na zasadach MMA zmierzą się: polski fighter, Albert Odzimkowski, reprezentujący Szkołę Walki Drwala i pochodzący z Czeczenii, Kerim Abzaiłow, reprezentujący klub Koral Fight Team Bytom. Starcie odbędzie się w kategorii półśredniej do 77 kg.

Dla 26-letniego Alberta Odzimkowskiego będzie to trzeci występ dla Fight Exclusive Night po walce z litewskim rywalem, Mindaugasem Verzbickasem, w Bydgoszczy i Emilem Webberem Meekem z Norwegii w Kołobrzegu. Odzimkowski uchodzi za ścisłą czołówkę polskiej wagi półśredniej. Wychowanek Radomskiego Klubu Taekwondo rozpoczął profesjonalną karierę w 2010 roku i w kolejnych siedmiu walkach był niepokonany. Porażki doznał z Francuzem Mickaelem Leboutem w 2014 roku i w debiucie na FEN 6 z Verzbickasem. Jednak ostatni występ Polaka przeciwko Weberowi Meekowi był fantastyczny. Przywrócił wiarę fanów MMA w talent Alberta i jemu samemu dał ogromny asumpt do pracy oraz do tego by stać się jeszcze lepszym zawodnikiem. Albert deklaruje życiową formę na występ w hali Orbita we Wrocławiu. Radomianin na zawodowej arenie legitymuje się 8 zwycięstwami, a rywalom uległ tylko 2 razy. Odzimkowski mierzy 182 cm i waży 77 kg.

Urodzony w Groznym, w Czeczenii 31-letni Abdul Kerim Abzaiłow od 1999 roku związany jest z Polską, gdzie pobierał edukację i jednocześnie trenował. Wywodzący się z zapasów zawodnik zaczynał współpracę z zapaśniczym klubem Pogoń Ruda Śląska, a później przeniósł się do słynnego Bastionu Tychy prowadzonego przez Sławomira Szamotę, trenera m.in. Marcina Helda – czołowego zawodnika amerykańskiej organizacji Bellator MMA i bezsprzecznie najlepszego polskiego zawodnika MMA obok Joanny Jędrzejczyk. Obecnie trenuje w Bytomiu pod okiem Roberta Korala. Abaziłow debiutował na zawodowej arenie już w 2005 roku odnosząc kolejno 4 zwycięstwa nim nie zatrzymał go Peter Sobotta, a później Piotr Hallmann. W profesjonalnych walkach Abzaiłow odniósł 10 zwycięstw i poniósł 4 porażki. Walka z Jędrzejem Kubskim została uznana za nierozstrzygniętą. Kerim jest kuzynem słynnego Mameda Khalidowa. Mierzy 178 cm i waży 77 kg.

Myślę, że to zestawienie będzie zaskoczeniem dla wielu i wielką niespodzianką dla środowiska MMA. Obaj zawodnicy sporo potrafią i są zdolni oczarować publiczność. Odzimkowski udowodnił to w Kołobrzegu, a teraz będzie starał się to podtrzymać. Abzaiłow jest groźnym przeciwnikiem i bardzo doświadczonym. Rozczarował już wielu zawodników i to nie tylko polskich. Prezentuje międzynarodowy poziom i spełnia nasze wymagania. Wierzę, że będzie to niesamowity pojedynek, bo obaj są w stanie stworzyć wielkie widowisko.” – powiedział prezes FEN, Paweł Jóźwiak.

Serdecznie zapraszamy, na ten i inne pojedynki, jakie w sobotę 7-go listopada 2015 przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 9 „Go For It”są już dostępne w sprzedaży przez sieć Eventim oraz na stronie www.eventim.pl, a także przez sieć Ticketpro oraz przez stronę www.ticketpro.pl.

22 KOMENTARZE

 1. Hmm, dziwnie podobny plakat do…hmm, wlasciwie czym sie różni ten plakat poza zawodnikami i nazwa organizacji?

 2. Jedno zestawienie, a szykują się dwie 'afery' – trochę nie dobrze.

  To tylko rozkmina cohonesiaków nie ma się co martwić 😀

  Zestawienie mega dobre, Albert w 1 rundzie powinien skończyć jakimś ładnym TKO 😉

 3. Jedno zestawienie, a szykują się dwie 'afery' – trochę nie dobrze.

  Tam od razu afera. Grafik dla FEN po prostu przypadkiem wymyslil taka sama grafike jako mial MMAatack 😀

 4. Słabo. Ostatnie walki Kerima pokazały, że zatrzymał się w erze kamienia łupanego. Jakby tego było mało to pod względem fizycznym nawet na tle lekkich nie prezentował się dobrze. Imo spory missmatch.

 5. Dla MMAA i teraz dla FENU robił/robi chyba paulnajman czy jakiś taki nick. On robi większość swoich grafik w bardzo podobnym stylu, o co afera?

 6. Albert dla Bomby-takie powinno być zestawienie:sad: niby mocna półśrednia w FEN ale po zestawieniach tego nie widać niestety.

 7. Tam od razu afera. Grafik dla FEN po prostu przypadkiem wymyslil taka sama grafike jako mial MMAatack 😀

  moze to ten sam? to mialoby sens

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.