materla-sportsmanagementteam

Kolejnym zestawienie ogłoszonym na nadchodzącą, majową galę KSW 35 jest rewanżowy pojedynek pomiędzy Michałem Materlą a Kendallem Groovem!

Obaj fighterzy spotkali się już na ringu KSW w 2013 roku, podczas dwudziestej trzeciej gali tej organizacji. Wówczas lepszy okazał się zawodni Berserker’s Team Szczecin, wygrywając jednogłośnie na punkty. Od tamtego boju obaj zawodnicy byli bardzo aktywni: Michał stoczył pięć pojedynków, Kendall bił się siedmiokrotnie.

Jakub Bijan
FREESTYLE || GRECO

13 KOMENTARZE

  1. Na samym poczatku gdy doszly mnie sluchy nie bylem jakos przekonany do tego zestawienia ale jesli nie Kendal to kto dla Michala? Jest to chyba jeden z najmocniejszych mozliwych dostepnych rywali dla Michala. A jesli ktos mowi o walce na przetarcie to bez komentarza. Albo chcesz byc najlepszy i bijesz sie z najlepszymi albi nie

  2. Kendal teraz nie popuści i znokautuje Materle. Dobrze wie, ze w PL na punkty będzie miał ciężko.

  3. Nie bardzo widzę Michała w tej walce, w pierwszej wygrał niesłusznie. Sercem oczywiście za Polakiem ale rozum wskazuje na Kendalla.

  4. Nie lubie rewanży, ale wydaje mi się, że tym razem Kenadall skończy to przed czasem. . .Materla ma, w odróżnieniu od tego co mówią all, słabą głowę i po byle ciosie straci równowagę, a tym razem Grove tego nie zaprzepaści.

  5. Ja tych odgrzewanych kotletów nie lubię, co innego gdy wynika to z drabinki, a co innego gdy liczy się tylko element promocyjny.

    Gdyby chociaż Kendal pokonał kogoś w ksw po walce z Michałem…

  6. Groove w gazie zabije Materlę, zresztą ostatnią walkę z Kendallem też wygrał przez łaskawość sędziów…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.