Shlemenko.Chalidow

Były mistrz kategorii średniej organizacji Bellator MMA, Alexander Shlemenko, powróci do występów dla amerykańskiej federacji w pojedynku z Kendallem Grovem, 21 października, w Memphis. Informację podał prezydent organizacji, Scott Coker, w wywiadzie dla ESPN.

Dodatkowo na gali zobaczymy występ Bobby’ego Lashley’a. Nieznany jest jeszcze rywal Amerykanina.

Shlemenko (53-9 MMA) nie walczył dla Bellator MMA od lutego 2015 roku, kiedy to znokautował Melvina Manhoefa na Bellator 133. Jednakże, w organizmie Rosjanina znaleziono niedozwolone substancje, przez co zawieszono go na 3 lata. Miesiąc temu sąd orzekł, iż zawieszenie zostanie zredukowane do roku. Co ciekawe, Shlemenko podczas zawieszenia zawalczył dwa razy z Vyacheslavem Vasilevskym, wygrywając oba starcia.

Grove (23-15 MMA) to weteran takich organizacji jak UFC czy KSW. W 2013 roku związał się z organizacją Bellator. Co ważne, Kendall wygrał swoje 2 ostatnie pojedynki, nokautując rywali.

19 KOMENTARZE

 1. Razi mnie używanie słowa weteran (najwidoczniej nieznajac jego znaczenia) do osób którzy stoczyli gdzieś jedną czy dwie walki.

 2. W temacie wymienionych jest dwóch byłych zawodników KSW, jeden z nich określony jest mianem weterana. Manhoef stoczył jedną walkę, Groove dwie walki. Czyli wyznacznikiem bycia weteranem federacji jest stoczenie co najmniej dwóch pojedynków?

 3. Sabaton właśnie skończył nagrywać przeróbkę swojego przeboju. Specjalnie dla Alexandra, który wkroczy do klatki w takt nakoksowanego tłustymi bitami hitu o niekoniecznie enigmatycznym tytule "50:1"

 4. Jak to, przecież weteran KSW walczy :mamed:

  Ale nie w najlepszej organizacji w Europie tylko w jakimś bellatorze pffff:boss:

  Może jakbym miał Canal+ to bym sie jaral:werdum: oglądając te walkę w HD

  Może Eleven wykupi dostęp do Bellatora, to bd można to ogladac, kto wie

 5. Dla lepszego efektu mają walczyć po ciemku, tak żeby było widać tylko świecącego Rosjanina :boss:

 6. Czyli fakt, ze mimo zawieszenie, i tak walczyl nie ma wplywu na jego dalsza kariere w USA ?

  A Nick za marihuanen do konca zycia bedzie sie tlumaczyl…

 7. Czyli fakt, ze mimo zawieszenie, i tak walczyl nie ma wplywu na jego dalsza kariere w USA ?

  A Nick za marihuanen do konca zycia bedzie sie tlumaczyl…

  Pytanie u której komisji. Bo teoretycznie jest tak, że NSAC się przypierdala o takie rzeczy a reszta z reguły ma to w dupie, byleby nie walczył na terenie ich stanu

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.