Foto Dave Mandel / Sherdog.com

Strikeforce ogłosiło dzisiaj cztery główne walki na swoją pierwszą galę w przyszłym roku, 7 stycznia w Las Vegas. W walce wieczoru Luke Rockhold (MMA 8-1, 6 w rankingu MMARocks) w swojej pierwszej obronie pasa Strikeforce w wadze średniej zmierzy się z debiutującym tej kategorii Keithem Jardine’em (MMA 17-9-2).

Rockhold w sierpniu w swoim pierwszym pojedynku po długiej przerwie spowodowanej kontuzjami pewnie wypunktował Ronaldo Souzę odbierając mu tytuł. Jego oryginalnie rywalem w styczniu miał być Tim Kennedy, jednak ten nie podjął rękawicy z powodu trapiących go urazów. Jardine w swoim jedynym pojedynku w Strikeforce niezasłużenie zremisował z Gegardem Mousasim.

W innych pojedynkach głównej karty: Muhammed Lawal (MMA 8-1, 11 w rankingu MMARocks) sprawdzi niepokonanego Lorenza Larkina (MMA 12-0), weteran Robbie Lawler (MMA 18-8, 22 w rankingu MMARocks) skrzyżuje rękawice z perspektywicznym Adlanem Amagovem (MMA 9-1-1), a belgijski kickbokser Tarec Saffiedine (MMA 11-3) zmierzy się z Tylerem Stintsonem (MMA 22-7).

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.