Przedstawiamy Wam wideoblog Katarzyny Lubońskiej przed KSW 33. Z materiału dowiemy się kilku ciekawych faktów o tej pięknej i przyszłej gwieździe organizacji KSW.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

14 KOMENTARZE

 1. Po ostatniej reprymendzie od @Cloud grzecznie czekalem az sami wrzucicie. Nie chce wyjsc na hejtera, ale strasznie malo energiczna Kasia w tym materiale, moze nagrywany byl po jakims ciezkim treningu ? W kazdym razie zycze zwyciestw w obu walkach.

 2. VaeVictis

  Po ostatniej reprymendzie od @Cloud grzecznie czekalem az sami wrzucicie. Nie chce wyjsc na hejtera, ale strasznie malo energiczna Kasia w tym materiale, moze nagrywany byl po jakims ciezkim treningu ? W kazdym razie zycze zwyciestw w obu walkach.

  To fakt, mało energiczna, ale może po prostu nie jest jeszcze zbyt śmiała do kamery. W końcu media nigdy za wiele uwagi jej nie poświęcały. Ja obstawiam, że jeszcze się odnajdzie w błysku fleszy :).

  EDYTA: A nie… w materiale od Defa jakoś bardziej żywa! 🙂

 3. Zdecyowanie musi popracować nad wypowiedzią do kamery, widać, że nawet podczas takiego lekkiego wideobloga bardzo sie spina. Życze dziewczynie jaknajlepiej. Kontrakt z KSW może być dla niej dobry, tylko w wypadku, gdy będzie korzystała z możliwości walk poza organizacją. I to jak najczęściej.

 4. J/w, nie każdy ma parcie na kamery. Trochę wywiadów da dziewczyna, to się ogarnie i będzie to wyglądało lepiej.
  Powodzenia 🙂

 5. Myślę, że z czasem Kasia rozkręci się przed kamerą jak to dziś robi zagubiony moim zdaniem jeszcze niedawno Tomek Narkun 😆

 6. Pietagoras

  A co, wyro skrzypi? 😆

  Pisałem czysto hipotetycznie.
  Ps. Moje nie skrzypi.

  Ps. 2. Choć 2 już rozwalone – wyjebałem.

 7. BoykaMMA

  Podobnie było z Karoliną na początku, z czasem Kasia będzie wypowiadała się swobodnie przed kamerą.

  Często cicha woda z pozoru, a w łóżku…..
  Dobra- kończę swe wywody 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.