Karolina Owczarz pokonała Martę Chojnoską na gali KSW 47 przez niejednogłośną decyzję sędziowską!

Obie zawodniczki rozpoczęły pojedynek w spokojnym tempie, wyczekując rywalkę i nie wyprowadzając wielu ciosów. Po minucie walki Owczarz złapała klincz i przeniosła walkę pod siatkę. Po kilkunastu sekundach Karolinie udało się sprowadzić Chojnoską do parteru. Owczarz zaatakowała serią mocnych łokci, ale Marcie udało się uciec do gardy. Owczarz spokojnie kontrolowała walkę z góry, od czasu co czasu atakując krótkimi uderzeniami. Na kilka sekund przed końcem rundy pojedynek wrócił do stójki, ale nie obejrzeliśmy już więcej ciosów w tej odsłonie.

Na początku drugiej rundy Marta Chojnoska złapała ciasną gilotyną w stójce, ale Owczarz udało się uciec z tej techniki i wylądowała w gardzie przeciwniczki. Sędzia ringowy  w końcu zdecydował się podnieść walkę do stójki z powodu dłuższej nieaktywności. W pojedynku na uderzenia to Owczarz była aktywniejszą i skuteczniejszą zawodniczką. Obie zawodniczki nie zachwycały jednak aktywnością w stójce.

Ostatnią rundę lepiej rozpoczęła Marta Chojnoska. Trafiła kilka razy niskimi kopnięciami i komnbinacjami na twarz przeciwniczki. Chojnoska coraz chętniej ruszała do ataku i skupiła się na okopywaniu wykrocznej nogi Owczarz. W tej odsłonie Owczarz nie dążyła do sprowadzenia i oglądaliśmy 5 minut walki w stójce. Po trzech rundach wyrównanego starcia, sędziowie niejednogłośnie orzekli zwycięstwo Karoliny Owczarz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.