KSW 47 zbliża się wielkimi krokami. Już 23 marca zorganizowana zostanie łódzka gala, a na niej Karolina Owczarz zmierzy się z Aleksandrą Rolą.

Swego czasu na forum Cohones fani KSW zauważyli niezbyt sportową sylwetkę Karoliny. Dziś do tej kwestii odniosła się sama bohaterka prezentując aktualną formę przed walką.

Owczarz w swoim debiucie w 2018 roku pokonała Paulinę Raszewską przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie. Faworytką tego spotkania była wówczas Raszewska, która nie spodziewała się, że bój przeniesie się do parteru oraz że właśnie do tej płaszczyzny walki, dążyć będzie – również wywodząca się ze sportów stójkowych – Karolina.

Walka z Aleksandrą Rolą będzie kolejnym wyzwaniem czekającym przed Owczarz. Rola ma na koncie duże doświadczenie w startach amatorskich. 27-latka z Łęcznej zdobywała medale europejskich i światowych imprez, a w 2016 roku dotarła do finału na Mistrzostwach Świata IMMAF. Na zasadach zawodowych Rola zadebiutowała w zeszłym roku i wygrała oba starcia stoczone na warszawskich galach organizacji Granda PRO.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Niebrzydka kobitka 😉 Życzę jej powodzenia w nadchodzącym starciu 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.