Była mistrzyni KSW, a obecnie zawodniczka UFC Karolina Kowalkiewicz, prezentuje dla odmiany technikę z Krav Magi, specjalnie dla dziewcząt: „jak uwolnić się od zbyt nachalnego adoratora”.

23 KOMENTARZE

 1. Bardzo jej nie lubię, ale nie będę hejterem i mam nadzieję, że da dobre walki i się utrzyma w UFC, bo ma warunki na top 15

 2. Była mistrzyni KSW, a obecnie zawodniczka UFC Karolina Kowalkiewicz, prezentuje dla odmiany technikę z Krav Magi, specjalnie dla dziewcząt: "jak uwolnić się od zbyt nachalnego adoratora".

  Już była?

 3. Już była?

  No skoro jest w UFC to już chyba nie jest mistrzynią KSW, bo nie może w polskiej organizacji walczyć i bronić pasa – ja tak to rozumiem, że pas został zwakowany.

 4. No skoro jest w UFC to już chyba nie jest mistrzynią KSW, bo nie może w polskiej organizacji walczyć i bronić pasa – ja tak to rozumiem.

  Może zaczekają na gwiazdę;)

 5. Uważajcie panowie, tańczycie sobie z laską, jest miło, przytulacie się, a tu ona nagle "niech on się tak nie spoufala, jebnę mu kombo tak jak Karolina pokazywała to se przemyśli" :crazy: Wszędzie zagrożenia.

 6. Bardzo Proszę, bez głupich uwag w stronę Karoliny, poczekajmy do pierwszej walki. Ja stawiam, że Karolina, wkrótce będzie miała walkę o PAS, zakład?

 7. Bardzo Proszę, bez głupich uwag w stronę Karoliny, poczekajmy do pierwszej walki. Ja stawiam, że Karolina, wkrótce będzie miała walkę o PAS, zakład?

  Karolina ma 2 splity z zawodniczkami, których nie ma w top 50. Z top 15 może być weryfi.kacja brutalna

 8. Karolina ma 2 splity z zawodniczkami, których nie ma w top 50. Z top 15 może być weryfi.kacja brutalna

  Jak z Jo Jo

 9. Karolina ma 2 splity z zawodniczkami, których nie ma w top 50. Z top 15 może być weryfi.kacja brutalna

  jojo poza ciosami na wagine nie ma nic do zaoferowania, KK ja zje jesli dojdzie do ich walki

 10. Kciuki w oczy i ciosy w jaja… Mam dość mieszane uczucia odnośnie tej techniki…

  Karolina ma 2 splity z zawodniczkami, których nie ma w top 50

  Jest jakiś ranking w którym jest top50 w tej wadze? Wydawało mi się że te ostatnie rywalki to były całkiem wysoko notowane, ale w sumie sam nawet nie wiem czy są poważne rankingi dla tej wagi

 11. Kciuki w oczy i ciosy w jaja… Mam dość mieszane uczucia odnośnie tej techniki…

  Jest jakiś ranking w którym jest top50 w tej wadze? Wydawało mi się że te ostatnie rywalki to były całkiem wysoko notowane, ale w sumie sam nawet nie wiem czy są poważne rankingi dla tej wagi

  No bo były wysoko notowane. Karolina miała dwie poważne rywali i obie te walki wygrała czy to się komuś podoba czy nie 😉

  http://www.sherdog.com/news/articles/11/Sherdogs-Official-Mixed-Martial-Arts-Rankings-91883

  W rankingu na figthmatrixie przynajmniej Japonka na pewno jest również notowana.

 12. Dzięki temu, że 99 procent kohones hejutje JoJo jest prawie tak znana jak w Szkocji, dziękuję Wam w jej imieniu za promocję i kasę od sponsorów, Bad Boy jej placil za walke wiecej niz wyplata za rok srednia w Polsce . Hejterki piją wodę, a my się z Was śmiejemy i ,,…………….hahaha

 13. Ja stawiam, że Karolina, wkrótce będzie miała walkę o PAS, zakład?

  Jeśli UFC Ją bezpiecznie poprowadzi, to na pewno. 😉

 14. Kciuki w oczy i ciosy w jaja… Mam dość mieszane uczucia odnośnie tej techniki…

  Zdecydowanie skuteczniejsze w wykonaniu dwa razy mniejszej i słabszej od napastnika niż "przepraszam bardzo, byłby pan tak uprzejmy i mnie dziś nie rżnął wbrew mojej woli?".

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.