Wczoraj poznaliśmy kolejną rywalkę czołowej zawodniczki kategorii słomkowej UFC, Karoliny Kowalkiewicz, która dumnie reprezentuje nasz kraj w oktagonie organizacji. Reprezentantka Shark Top Team zmierzy się na UFC on ESPN 2 w Filadelfii z Michelle Waterson. Polka skomentowała krótko te zestawienie na swoim profilu na Facebooku.

Spotkałyśmy się kilka lat temu na Invicta FC teraz spotkamy się w oktagonie UFC. To dla mnie zaszczyt, że będę mogła się…

Publiée par Karolina Kowalkiewicz sur Mercredi 9 janvier 2019

Dla Kowalkiewicz będzie to pierwszy pojedynek po druzgocącej przegranej przez nokaut z Jessicą Andrade. Waterson wróci do oktagonu UFC po wygranej z Felice Herrig na UFC 229. Obie zawodniczki mają za sobą występy dla organizacj Invicta FC, gdzie walczyły przed UFC.

17 KOMENTARZE

 1. Karola przez decyzje, tak to widzę. WAR!!!

  Oby, ale wraca po ciezkim nokaucie wiec niewiadomo jak to na nia wplynie. Na szczescie Waterson raczej mocno nie bije.

 2. Alez piękny film mógłby nakręcić Mistrz Kawulski… Mam nawet tytuł "UFC jest w dupie-analna dominacja". W rolach głównych obie panie. Ogladalbym!

 3. Karolina ja wiem, że jesteś miła i sympatyczna ale po prostu jej wpierdol. W tym pojedynku nawet taktyka zabora układana między coronami nie powinna zawieźć.

 4. Oby, ale wraca po ciezkim nokaucie wiec niewiadomo jak to na nia wplynie. Na szczescie Waterson raczej mocno nie bije.

  Herrig dostała soczystego kopa od Waterson, więc lepiej uważać.

 5. Herrig dostała soczystego kopa od Waterson, więc lepiej uważać.

  Herrig to bum i przegrała z Van Zant. Karolina musi to wygrać i dostała idealnego zawodnika na odbicie się. Waterson nie ma ani ciosu, ani płaszczyzny w której jest wybitna.

 6. Herrig to bum i przegrała z Van Zant. Karolina musi to wygrać i dostała idealnego zawodnika na odbicie się. Waterson nie ma ani ciosu, ani płaszczyzny w której jest wybitna.

  Tylko odpisałem na post kolegi, że niby Waterson nie bije mocno.

 7. Herrig to bum i przegrała z Van Zant. Karolina musi to wygrać i dostała idealnego zawodnika na odbicie się. Waterson nie ma ani ciosu, ani płaszczyzny w której jest wybitna.

  Karolina też nie ma ciosu i w żadnej płaszczyźnie nie jest wybitna.

 8. Uprzejmości to po walce, teraz to ma być brutalna pacyfikacja i srogi wpierol na Waterson. Innej opcji nie widzę, i dobrze by było gdyby Kowalkiewicz tez nie widziała.

 9. Herrig dostała soczystego kopa od Waterson, więc lepiej uważać.

  Ale z tego co pamietam to nic z tego nie wyniknelo

  :usunto:

  Karola to musi wygrac

 10. Ale z tego co pamietam to nic z tego nie wyniknelo

  :usunto:

  Karola to musi wygrac

  Karola trenuje z dziennikarkami, Waterson z zabójczynią z Chin.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.