Karolina Kowalkiewicz już w tę niedzielę zmierzy się z Felice Herrig. Polka jest już w Brooklynie gdzie spotkała się z reporterami. Zapytana o to jak czuła się gdy zobaczyła, że Rose Namajunas nokautuje Joannę Jędrzejczyk, odpowiedziała:

Nie byłam tym zszokowana. Wiedziałam, że Rose jest w stanie ją pokonać, więc nie zaskoczyło mnie to. Byłam z tego zadowolona bo Joanna dostała to na co zasługiwała.

Na pytanie Ariela Helwaniego „dlaczego tak uważa”, odparła:

Nie wiem jak to wyrazić po angielsku, ale nie jest miła dla swoich rywalek. Nie szanuje nikogo, więc dostała to na co zasługiwała.

Ariel zasugerował użycie słowa „karma”, z czym zgodziła się Karolina. Kolwalkiewicz uznała też, że zdarzenie to zmieniło nieco Joannę i ta spokorniała.

Może stanie się lepszą osobą.

Polka w dalszym ciągu kibicuje Rose Namajunas w starciu ze swoją rodaczką.

Sądzę, że Rose wygra i to jej kibicuję.

Gdy pytania zeszły na jej najbliższą walkę, Karolina odparła, że cieszy się, iż Felice prosiła UFC o walkę z nią. Uznała to za dowód tego, że Herrig docenia jej kunszt bojowy.

Jestem pod wrażeniem Felice. Zrobiła ogromny progres. Jest świetną zawodniczką, bardzo mocną fizycznie. Jest wszechstronna i jestem szczęśliwa mogąc z nią walczyć.

63 KOMENTARZE

 1. Karolina boldupczykiewicz

  Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

 2. Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

  Nie mogę, bo ona mnie wkurwia odrazu jak otworzy buzię.

  do tego mam sraczkie :/

 3. Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

  Z tą szczerością to różnie. Trochę jak szczerze pisać komuś, że ul@n@… wtedy coś średnio z tym przyklaskiwaniem było 🙂

 4. Z tą szczerością to różnie. Trochę jak szczerze pisać komuś, że ul@n@… wtedy coś średnio z tym przyklaskiwaniem było 🙂

  Nie widzę związku 🙂 Tutaj mamy dwie dziewczyny, które znają się osobiście, które walczyły ze sobą i które żywią do siebie prawdziwą niechęć. To jednak nieco inna płaszczyzna szczerości bo dotyczy bezpośredniego konfliktu 🙂

 5. Nie widzę związku 🙂 Tutaj mamy dwie dziewczyny, które znają się osobiście, które walczyły ze sobą i które żywią do siebie prawdziwą niechęć. To jednak nieco inna płaszczyzna szczerości bo dotyczy bezpośredniego konfliktu 🙂

  Można by napisać, że można być prawdziwie ul@nym, ale nie ma co nic piany 🙂

 6. Niby jakiś progres z tym angielskim jest, ale nadal słuchając Karoliny, przypomina się to:

  Ciekawe, czy chociaż jeden z Was byłby w stanie odpowiedzieć na kilka pytań po angielsku. Potraficie tylko hejtować i nic więcej.

  :kis:

 7. Ciekawe, czy chociaż jeden z Was byłby w stanie odpowiedzieć na kilka pytań po angielsku. Potraficie tylko hejtować i nic więcej.

  :kis:

  Tu wszyscy kozacy i poligloci. A fiuty tez po 25 cm minimum

 8. Do tej pory praktycznie w kazdym pojedynku polskiego zawodnika czy zawodniczki w UFC, czesto wbrew zdrowemu rozsadkowi, mocno trzymalem kciuki za rodakow. Tym razem mam nadzieje, ze to lodzkiej ksierzniczce, uwielbiana przez nia karma, splata figla.

 9. Temat założony by dać upust frustracji hardkorowców Asi ?:yellowcard2:

  Dziewczyna powiedział wprost co o niej sądzi, i nie tylko ona.:jimcarreyvomit:

 10. Tym razem mam nadzieje, ze to lodzkiej ksierzniczce, uwielbiana przez nia karma, splata figla.

  :beczka:

  #teamKarola :lizoremotmaly2:

 11. Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

  :frankapprove:

 12. Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

  Szczerość w dzisiejszym MMA, przed kamerami – ryzykowne założenie, nawet jeśli przypadkiem mogłoby się okazać prawdą.

 13. Żałosna jest Kowalkiewicz. Aśka zakończyła jej temat dawno a ta dalej na nią pierdoli.

  Pytają, to odpowiada. Zresztą to nie jest tak, że tylko Karolina mówi o Joaśce, po prostu tu ją cytują, bo wojna polsko – polska zawsze się klika. 😉

 14. >pytaj Karolinę w każdym wywiadzie o Joannę, bo wiesz co odpowie

  >Karolina odpowiada mówiąc to, co myśli

  >gównoburza, wyświetlenia

  >profit

 15. Żałosna jest Kowalkiewicz. Aśka zakończyła jej temat dawno a ta dalej na nią pierdoli.

  A co miała poprosić o inny zestaw pytań:siara:

  Ariel zadał pytanie a Karolina po prostu udzieliła odpowiedzi.

 16. Karolica wreszczie sie odwazyla powiedziec co mysli a nie takie prawi slodkiego pierdzenia jak zawsze.Gratulacje widac ze szlifuje angielski yeepp.

 17. Ona już to mówiła z miesiąc temu, jak nie dalej w wywiadzie dla @Jacan888. Jeśli dobrze pamiętam to jeszcze wtedy nawet nie było ogłoszone, że zawalczy z Herrig.

 18. Nie badzmy hipokrytami, jak zla Asia mowi co  chce to jest zle ale jak dobra Karolina to klekajcoe narody. Jak mnie ktos  pyta o cos  o czym sie wypowiedzialem milion razy to mowie ze juz nie chce mi sie o tym gadac i tyle.tak samo jak ktos jest ulany  to jest ulany nie dajmy sie zwarowiac.

 19. Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

  Nie, w życiu nie będziemy jej klaskać ze względu na to co mówiła wcześniej. Ciągłe udawanie świętoszki, pierdzenie, że Aśka ma na jej punkcie obsesje i ciągle ją obgaduje w mediach. Zobacz jak to wygląda od dłuższego czasu. Aśka kompletnie nie mówi nic o KK natomiast nie ma wywiadu, w którym Karolina nie gadałaby o Aśce. Uprzedzając, nie, nie uważam żeby tłumaczyło ją to, że "przecież ona tylko odpowiada na pytania dziennikarzy".

 20. Myślę, że Karola w końcu mówi to co myśli, bez zbędnej kurtuazji czy jakiegoś kłamliwego miziania się noskami. Jest niechęć i dziewczyna to nie ukrywa. Za szczere słowa powinniście jej przyklasnąć, a nie jeszcze ją besztać.

  To znaczy, że wcześniej była zakłamana? To znaczy, że jej "miłośnicy" mieli pełną rację co do jej osoby.

 21. Nie, w życiu nie będziemy jej klaskać ze względu na to co mówiła wcześniej. Ciągłe udawanie świętoszki, pierdzenie, że Aśka ma na jej punkcie obsesje i ciągle ją obgaduje w mediach. Zobacz jak to wygląda od dłuższego czasu. Aśka kompletnie nie mówi nic o KK natomiast nie ma wywiadu, w którym Karolina nie gadałaby o Aśce. Uprzedzając, nie, nie uważam żeby tłumaczyło ją to, że "przecież ona tylko odpowiada na pytania dziennikarzy".

  Asia kilka razy jednak narzekała na Karolinę nazywając ją "tą dziewczyną z Polski" i ogólnie też było kilka złośliwych uwag pod adresem Karoli. Obie nie darzą się sympatią i obie na początku "lubiły się i sobie kibicowały".

 22. Nie, w życiu nie będziemy jej klaskać ze względu na to co mówiła wcześniej. Ciągłe udawanie świętoszki, pierdzenie, że Aśka ma na jej punkcie obsesje i ciągle ją obgaduje w mediach. Zobacz jak to wygląda od dłuższego czasu. Aśka kompletnie nie mówi nic o KK natomiast nie ma wywiadu, w którym Karolina nie gadałaby o Aśce. Uprzedzając, nie, nie uważam żeby tłumaczyło ją to, że "przecież ona tylko odpowiada na pytania dziennikarzy".

  Jakby Aske o Karole z taka sama czestotliwoscia pytali co Karoline o Aske to by za każdym razem jej dupe smarowala tak jak to było wcześniej. Aska nikomu z polskich mediów branzowych nie udzielala wywiadow wcześniej( wyjątek ostatni Puncher) i ani razu nie slyszalem pytan o Karole… A Karoline co wywiad pytaja o Aske to co ma kurwa do chuja mowic?

 23. Jakby Aske o Karole z taka sama czestotliwoscia pytali co Karoline o Aske to by za każdym razem jej dupe smarowala tak jak to było wcześniej. Aska nikomu z polskich mediów branzowych nie udzielala wywiadow wcześniej( wyjątek ostatni Puncher) i ani razu nie slyszalem pytan o Karole… A Karoline co wywiad pytaja o Aske to co ma kurwa do chuja mowic?

  Pomidor

 24. Szkoda, że tak wyglądają ich relacje (oczywiście, jest to uzasadnione z powodu ich walki i całej otoczki wokół niej), zamiast fajnie podejść z szacunkiem do siebie i promować polskie MMA… to takie typowo polskie, że przede wszystkim chcemy ze sobą rywalizować, a łączymy się tylko wtedy, gdy mamy wspólnego wroga.

 25. Asia kilka razy jednak narzekała na Karolinę nazywając ją "tą dziewczyną z Polski" i ogólnie też było kilka złośliwych uwag pod adresem Karoli. Obie nie darzą się sympatią i obie na początku "lubiły się i sobie kibicowały".

  Proszę Cię Tomek, ten tekst, który zacytowałeś to był jakoś blisko rok temu.

  Jakby Aske o Karole z taka sama czestotliwoscia pytali co Karoline o Aske to by za każdym razem jej dupe smarowala tak jak to było wcześniej. Aska nikomu z polskich mediów branzowych nie udzielala wywiadow wcześniej( wyjątek ostatni Puncher) i ani razu nie slyszalem pytan o Karole… A Karoline co wywiad pytaja o Aske to co ma kurwa do chuja mowic?

  Nic do chuja niech nie gada. Pisze to tylko ze względu na to co sama wcześniej pierdoliła. Normalnie nie miałbym z tym żadnego problemu.

 26. Proszę Cię Tomek, ten tekst, który zacytowałeś to był jakoś blisko rok temu.

  Nic do chuja niech nie gada. Pisze to tylko ze względu na to co sama wcześniej pierdoliła. Normalnie nie miałbym z tym żadnego problemu.

  No ale ja Ci wlasnie tlumacze skad to się bierze. Karoliny widziałem już kilka wywiadow i w każdym pytanie o Aske i jej ostatnia porazke z Rose plus jak typuje ta walke i za kim jest. No kurwa wiem ze lubicie jechać po Karolinie ale trzymajmy się faktow…

 27. Narada w "redakcji":

  – wykorzystajmy ruch na stronie związany z Knurem!

  – coś clickbaitowego, Jędrzejczyk najlepiej!

  – może baju znów pominie not w tłumaczeniu?

  – nie, bo się skapną i trzeba będzie "znikać posty" i banować!

  – to może sondę, dlaczego Jędrzejczyk nie jest patriotką?

  – to jutro, teraz lecimy sprawdzonym schematem, to zawsze działa – Buldupkiewicz i pytania o       Aśkę!

  – no, wiecie co z tym zrobić!

  – liczydła w dłoń, a jak by co to banować!

 28. Narada w "redakcji":

  – wykorzystajmy ruch na stronie związany z Knurem!

  – coś clickbaitowego, Jędrzejczyk najlepiej!

  – może baju znów pominie not w tłumaczeniu?

  – nie, bo się skapną i trzeba będzie "znikać posty" i banować!

  – to może sondę, dlaczego Jędrzejczyk nie jest patriotką?

  – to jutro, teraz lecimy sprawdzonym schematem, to zawsze działa – Buldupkiewicz i pytania o       Aśkę!

  – no, wiecie co z tym zrobić!

  – liczydła w dłoń, a jak by co to banować!

  Tak tak, wysłaliśmy Arielowi na pejdżer by zapytać Karolinę o Asię.

 29. Tak tak, wysłaliśmy Arielowi na pejdżer by zapytać Karolinę o Asię.

  Nie, poszliście jeszcze bardziej na łatwiznę – wykorzystaliście fragment cudzego wywiadu, dodaliście od siebie krzykliwy tytuł i tyle.

 30. Nie, poszliście jeszcze bardziej na łatwiznę – wykorzystaliście fragment cudzego wywiadu, dodaliście od siebie krzykliwy tytuł i tyle.

  Tak. Daliśmy również odnośnik do tego wywiadu. Czy masz w czymś problem?

 31. Tak. Daliśmy również odnośnik do tego wywiadu. Czy masz w czymś problem?

  Nie musieliście namawiać Ariela. Wystarczyło, że z całego wywiadu wyciagnęliście tylko fragmenty o Aśce. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi 😀

  Działa? Działa. O to przecież chodziło.

 32. Temat pudelek level hard…

  Czytając niektóre komentarze widzę klatkę z chomikami którym ktoś wrzuca ziarenko co jakiś czas..

  Temat z Connorem spadł jak manna z nieba – a owsianka Kowalkiewicz vs Jędrzejczyk – na dokładkę.

 33. Nie musieliście namawiać Ariela. Wystarczyło, że z całego wywiadu wyciagnęliście tylko fragmenty o Aśce. Nie udawaj, że nie wiesz o co chodzi 😀

  Działa? Działa. O to przecież chodziło.

  A co innego ciekawego jest w tym wywiadzie? Jeśli byłbyś tak łaskaw go przesłuchać i wkleić tu fragmenty, które zainteresowałyby naszych fanów, a których nie napisałem, to byłbym naprawdę wdzięczny 🙂

 34. A co innego ciekawego jest w tym wywiadzie? Jeśli byłbyś tak łaskaw go przesłuchać i wkleić tu fragmenty, które zainteresowałyby naszych fanów, a których nie napisałem, to byłbym naprawdę wdzięczny 🙂

  Ja nie mam problemu. Ty się rzuciłeś na chłopa a po prostu miał rację z tą swoją "historyjką". Przedstawił to szyderczo, ale w punkt.

  Poza tym te gadanie Karoliny przewija się ostatnio przynajmniej raz w tygodniu, więc nie jest to jakiś super news. Nie udawaj ciemnego bo wrzucając takie coś doskonale wiecie jakie będą reakcje i na to liczycie.

 35. Ja nie mam problemu. Ty się rzuciłeś na chłopa a po prostu miał rację z tą swoją "historyjką". Przedstawił to szyderczo, ale w punkt.

  Poza tym te gadanie Karoliny przewija się ostatnio przynajmniej raz w tygodniu, więc nie jest to jakiś super news. Nie udawaj ciemnego bo wrzucając takie coś doskonale wiecie jakie będą reakcje i na to liczycie.

  Dlaczego miałem nie wrzucać Karoliny, która mówi o Jędrzejczyk? Czy chociaż na to możesz mi odpowiedzieć? Przecież takie materiały zawsze idą jak petarda u nas na portalu.

 36. Dlaczego miałem nie wrzucać Karoliny, która mówi o Jędrzejczyk? Czy chociaż na to możesz mi odpowiedzieć? Przecież takie materiały zawsze idą jak petarda u nas na portalu.

  Ale kto powiedział, że miałeś nie wrzucać?

  :mamedwhat:

 37. Ale kto powiedział, że miałeś nie wrzucać?

  :mamedwhat:

  Więc po co się rzucasz z kolegą? To czytelnicy decydują to, jakie treści się na MMARocks znajdują.

 38. @Cloud zapewne chodzi o ostatnie tematy z Karolina, co temat to naglowek nawiazujacy do Aski, ilez mozna?

  Jeśli o to chodzi to tego typu informacje generują znacznie większą widownię niż zwykłe jej wypowiedzi o Herrig. Felice niestety mało kogo interesuje. Również jak wrzucam jej blogi to jest narzekanie, że nudy. Naprawdę tak trudno zrozumieć czemu gdy mówi o Asi, wrzucamy temat o tym? 🙂

 39. Więc po co się rzucasz z kolegą? To czytelnicy decydują to, jakie treści się na MMARocks znajdują.

  Ale to ty się rzuciłeś do niego. On przedstawił tak jakby genezę powstania tego tematu w humorystyczny sposób a Ty się do niego doczepiłeś.

 40. Ale to ty się rzuciłeś do niego. On przedstawił tak jakby genezę powstania tego tematu w humorystyczny sposób a Ty się do niego doczepiłeś.

  Może i faktycznie doczepiłem, ale wkurzają mnie insynuacje, że Baju specjalnie pominął to "not" by zrobić wyświetlenia. Tak faktycznie, chcieliśmy się promować źle przetłumaczonym tytułem i robić sobie tym czarny PR, super plan bulwo! Pomyłka to pomyłka, przeprosiliśmy za nią.

 41. Naprawdę tak trudno zrozumieć czemu gdy mówi o Asi, wrzucamy temat o tym? 🙂

  wiekszosc dzbanow sugeruje sie tylko i wylacznie tytulem

  no ale co zrobisz, dobrze o tym wiecie

  :deniro:

 42. Może i faktycznie doczepiłem, ale wkurzają mnie insynuacje, że Baju specjalnie pominął to "not" by zrobić wyświetlenia. Tak faktycznie, chcieliśmy się promować źle przetłumaczonym tytułem i robić sobie tym czarny PR, super plan bulwo! Pomyłka to pomyłka, przeprosiliśmy za nią.

  Ja myślę, że to był po prostu żart. Wątpię, żeby ktoś na serio myślał, że baju zrobił to celowo.

 43. "Kowalkiewicz wygląda jak wieśniara, mówi jak wieśniara i jest wieśniarą. #teamJJ"

  Świeży narybek młodzi wilcy Cohones – czyżby efekt pudelkowych tytułów ?:)

  Ciekawe co będzie za rok dwa 🙂

 44. Jesli Karolina wygra to dla niej faktycznie lepsza opcja jest wygrana Rose….pokonala ja raz moze pokinac drugi ale w walce o tytul. Ja bede kibicowal i Karolinie i Asce

 45. Kowalkiewicz wygląda jak wieśniara, mówi jak wieśniara i jest wieśniarą. #teamJJ

  No i jak tam #teamJJ?

  :whodefuk:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.