Zapraszamy na bardzo szczery wywiad z Karoliną Kowalkiewicz. Zawodniczka po raz pierwszy mówi o bolesnej porażce przez nokaut, jaką odniosła na gali UFC 228.

fot. Esther Lin/ MMAFighting.com

19 KOMENTARZE

  1. bardzo szczery wywiad z Karoliną Kowalkiewicz

    Czy określenie tego wywiadu jako szczerego, ma tym samym insynuować nieszczerość Joanny Jędrzejczyk gdy o przegranych walkach mówi że nie są porażkami? 😆

  2. "Trzy zawodniczki przychodzą mi na myśl Tecia Torres, Carla Esparza i Tatiana Suarez"

     Karolina jak cię lubię, wypluj imię ostatniej zawodniczki z ust i zapomnij o niej. Nie bierz walki z Suarez. Ja rozumiem, że można w siebie mocno wierzyć, ale teraz druga porażka z rzędu to równia pochyła. Tyle fajnych dziewczyn jest teraz na walkę na odbudowanie się.

  3. Bardzo dołująca rozmowa, taki człowiek skurwiel z tego przeprowadzającego wywiad. Wydawało się, że Karolina jeszcze jest w takiej formie, że może za chwilę ponownie się rozpłakać, co starała się sugerować tą wrażliwością. No i nie mam pojęcia, czy ziomek ma jakiekolwiek dane, bo nie tylko Polki zostały nokautowane w tej wadze w UFC.

    Karolina pewnie wróci na swoją ścieżkę top5 tej dywizji, choć ten szok po nokaucie słychać. Ale może właśnie dobrze, że takie coś się stało, bo nieco stonuje zapędy typu "mnie nie da się znokautować". To samo było u Asi z tym "nobody is going…..".

  4. Bardzo dołująca rozmowa, taki człowiek skurwiel z tego przeprowadzającego wywiad. Wydawało się, że Karolina jeszcze jest w takiej formie, że może za chwilę ponownie się rozpłakać, co starała się sugerować tą wrażliwością. No i nie mam pojęcia, czy ziomek ma jakiekolwiek dane, bo nie tylko Polki zostały nokautowane w tej wadze w UFC.

    Karolina pewnie wróci na swoją ścieżkę top5 tej dywizji, choć ten szok po nokaucie słychać. Ale może właśnie dobrze, że takie coś się stało, bo nieco stonuje zapędy typu "mnie nie da się znokautować". To samo było u Asi z tym "nobody is going…..".

    Nie wroci,  nigdy nie wracaja

  5. Nie wroci, nigdy nie wracaja

    Ja tam wspomnienia będę miał, na przyprawiające o dreszcze poziomie…

    bo oni zapamiętli ją tylko z machania nóżkami…

  6. Jest coś o gameplanie?  Nie mogę teraz obejrzeć całości.

    Nie ma nic, mówi tylko o tym , że po pierwszym strzale powinna się cofnąć

  7. Można na spokojnie opowiadać o przegranej, KO i o tym, że przeciwniczka była lepsza? Można.

     zgadza się tylko "na spokojnie"… bo poniższe kocopoły są żenujące

    faktycznie ubiera się mało kobieco raczej jak mężczyzna

    ma żonę jest w związku z kobietą…

    nie chcę osądzać ale…

    walczyłam z małym mężczyzną…

    podobno też Gadelha mówiła, że…

  8. zgadza się tylko "na spokojnie"… bo poniższe kocopoły są żenujące

    serio coś takiego powiedziała? :siara:

  9. słyszałem historie nt. walki Andrade z Hill, i z tego co pamiętam, Andrade chciała zatłuc Hill, bo ta obraziła jej koleżankę; może w tym przypadku też tak było po tych dziwnych wypowiedziach nt. Asi Jędrzejczyk, typu "zła osoba" i temu podobne bzdury…

  10. Aśka też walczyła z tym małym mężczyzną . . . tak tylko mówię . . .

    :fjedzia:

    I oświadczyła się po walce z Asią, Asia ją odmieniła, kobieta stwierdziła, że czas się ustatkować, i patrz jak od tamtej pory walczy, Asia_bless

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.