karolina kowalkiewicz

Karolina Kowalkiewicz, była pretendentka do tytułu mistrzowskiego UFC, dotarła do Stanów Zjednoczonych, gdzie będzie przygotowywać się do swojej kolejnej walki.

Karolina Kowalkiewicz od dawna zapowiadała, że następne przygotowania do walki chce zrobić w USA, w klubie American Top Team. W weekend Karolina wyruszyła do USA i jest już na miejscu. Teraz opublikowała zdjęcia sprzed siedziby klubu i napisała:

Hey, hey. Cała i zdrowa, z przygodami melduje się na miejscu. Jestem na maksa podekscytowana i trochę zestresowana, w poniedziałek pierwszy trening (mam nadzieje, że wstydu nie będzie) Trzymajcie się cieplutko.

Karolina Kowalkiewicz ostatni raz walczyła w sierpniu 2021 roku. Stoczyła wówczas pojedynek z Jessicą Penne i została przez nią poddana. Kolejną walkę Karolina stoczy w wakacje, o czym powiedziała w rozmowie z Tomaszem Sararą na jego kanale w serwisie YouTube.

Kowalkiewicz w UFC zadebiutowała w 2015 roku pokonując decyzją sędziów Randę Markos. Kolejne dwa zwycięstwa, z Heather Clark i Rose Namajunas, doprowadziły Polkę do walki o pas mistrzowski UFC w wadze słomkowej. Jej rywalką była Joanna Jędrzejczyk, jednak po pięciu rundach lepsza okazała się mistrzyni.

Aktualnie Karolina ma za sobą trudniejszy okres w karierze – jest po pięciu przegranych z rzędu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.