Karolina Kowalkiewicz w obszernym wywiadzie udzielonym Wirtualnej Polsce.

16 KOMENTARZE

 1. Nic do niej nie mam i życzę jak najlepiej, ale brakuje jej przebojowości. Tacy ludzie, nawet jeśli są mistrzami, mają z Daną i w UFC pod górkę (vide Aldo, kiedy Dana już nawet nie starał się ukryć, że preferuje Conora). A jakoś sobie nie wyobrażam, żeby Karolina mogła wejść w buty Joanny i szczekać na konferencjach prasowych na rywalki, droczyć się w wywiadach z Helwanim itd.

 2. Fajnie ,że nie ma złej krwi ale zawodniczką w dywizji która może zabrać pas naszej Asi jest Gadelha albo ewentualnie Namajunas i nikt więcej.

 3. Karolina raczej ma marne szanse w starciu z Asią , ale bardzo chętnie obejrzał bym walkę dwóch Polek w ME największej organizacji MMA na świecie, to by było coś.

 4. Karolina ma tylko przewaga urody nad Asia 🙂 ale umiejętności to zbyt małe teraz, jutro i myślę ze w najbliższych latach żeby rywalizować z Asią.

 5. Niech się rozwija, życzę jej tego, lubie Karole, jest miła, sympatyczna, bez tharsh talku…ale po Asi kibicuje Rose, i jeżeli ktoś ma zdobyć pas, niech to będzie ona. A jak przegra z Asią – dajcie Rose Karoline. I niech z nią wygra 🙂

 6. blazini

  No nie wiem z tą urodą, ma uśmiech jakby zębów nie miała 😀

  KamKo

  Bo nie ma

  Te, hejtery, to mój rewir!

 7. Tak jak ktoś pisał, nie widzę Karoliny w walce z Aśką ale zobaczyć je obie w walce o pas w ME byłoby spoko.

 8. Dopóki nie będzie weryfikacji, to tylko ocena na podstawie tego co widzimy, ale z Claudią też nie obstawiałbym Karoliny. Valerie też dość mocno wyglądała. Za to, skoro Rose się nie spieszy do Asi, to byłoby niezłe zestawienie. Ciekaw byłbym wyniku.

 9. Jeżeli Karolina pewnie i efektownie wygra w Rotterdamie, w co zresztą głęboko wierzę, to w kolejnej walce liczę już na rywalkę z którą ewentualne zwycięstwo będzie mogło doprowadzić Karolinę do title shota. Myślę, że nie będzie to Rose bo według mnie już zasłużyła na walkę ze zwyciężczynią pojedynku Asi i Claudii, jest bez wątpienie pretendentką numer 1. Bardziej mam tu na myśli Esparzę, która przecież dopiero co wróciła i wygrała. Było by to całkiem logiczne zestawienie 😉 Ale póki co można sobie gdybać, zobaczymy jak to się rozwinie w Rotterdamie 😉

 10. Przeanalizowałem kilka scenariuszy tej walki w głowie i nie wiem jak ta walka miałaby się skończyć na korzyść Karoliny.
  W stójce Karolina nie ma do Asi podjazdu, a obrona Asi przed obaleniami jest chyba najlepsza w całej tej dywizji. Nie wywróciła Esparza, nie zrobi tego Karolina. Ciosu jak Marko też nie ma, aby zakończyć walkę 1 ciosem.
  Może wy macie jakieś pomysły na wygraną Karoliny ?

 11. fiszu

  Dopóki nie będzie weryfikacji

  Moim zdaniem, została zweryfikowana już jakiś czas temu – walcząc z przeciętniakami pokroju Mizuki, Farii czy Markos na śmierć i życie, gdzie decyzja mogła iść w obie strony.
  Poziom średniaka, to Jej poziom.

 12. Luke

  Moim zdaniem, została zweryfikowana już jakiś czas temu – walcząc z przeciętniakami pokroju Mizuki, Farii czy Markos na śmierć i życie, gdzie decyzja mogła iść w obie strony.
  Poziom średniaka, to Jej poziom.

  No dlatego ze ścisłą czołówką jej nie widzę, ale uważam, że mma jest na tyle nieprzewidywalne, że nie należy przekreślać niczyich szans przed walką.
  P.S. [totalnie poza tematem] Właśnie przyjrzałem się słowu "niczyich" i stwierdziłem, że dziwacznie wygląda.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.