O walce byłego mistrza wagi ciężkiej KSW Karola Bedorfa (MMA 14-4) z jednym z najpopularniejszych sportowców w Polsce, Mariuszem Pudzianowskim (MMA 12-5-0 1NC) w Federacji KSW mówi się już przynajmniej od okolic gali KSW 31. Wtedy to w 2015 roku Mariudz Pudzianowski twierdził, że prędzej czy później dojdzie do jego starcia z Bedorfem:

„Drogi moje i Karola Bedorfa za jakiś czas się zejdą. Karol, możesz być tego pewien”

Czy dojdzie do tego w najbliższym czasie? Coś może być na rzeczy ponieważ szef organizacji KSW Maciej Kawulski postanowił zapytać fanów co sądzą o takieh walce. Możliwe również, że chciał poprzez reakcję fanów sprowokować zawodników do wyrażenia zgody na stoczenie takiego pojedynku:

Mariusz Pudzianowski Swoją ostatnią walką udowodnił ,że zasługuje na wszystko czego inni wiąż mu szczędzą . Po raz pierwszy w Historii MMA na ważeniu , do walki wieczoru stanęło 3 rywali . Pudzian do końca nie wiedział z kim się zmierzy a pomimo to wyszedł do walki i ją zwyciężył . Karol Bedorf o ewentualnym starciu z Pudzianem słyszał już tak wiele razy ,że niejeden fighter by się poddał albo przynajmniej ,ze złości , wsadził palec w czyjeś oko 😉 . Ostatnio coraz więcej mówi się o tej walce . Ja osobiście jestem wielkim fanem tego starcia. To przecież walka na ,którą zasłużyli już wszyscy ….przede wszystkim Fani . Wszystko jak zwykle w rękach zawodników , to oni podejmą ostateczną decyzję . A co wy o tym myślicie ??????????

Reakcja byłego mistrza dywizji ciężkiej była błyksawiczna:

Kawul dobrze gada.
#data #miejsce i #ogień
| KSW | Maciej Kawulski | – jestem.
P.s. Niezależnie od wyniku, dożywotni szacun dla Maria za to co wniósł do MMA.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.