Podczas KSW 43 miało miejsce ciekawe wydarzenie, Karol Bedorf wręczył kamień Pudzianowi, który ten teraz będzie mógł ugotować.

33 KOMENTARZE

 1. Rekordowo żenującej klasy krindżfest!

  za ten suchar dam mu puchar :DC:

  Krindżfest. Tego to nie słyszałem. Podoba mi się.

 2. Kurwa co ludzie sobie myslą zagranicą jak oglądają KSW :lol::lol: Jeden zawodnik wręcza drugiemu kamień :rofl:

  Dla mnie to był najlepszy moment na gali. :lol::crazy:

 3. Kurwa co ludzie sobie myslą zagranicą jak oglądają KSW :lol::lol: Jeden zawodnik wręcza drugiemu kamień :rofl:

  Dla mnie to był najlepszy moment na gali. :lol::crazy:

  Brakowało jeszcze, żeby Mario wyciągnął zza pazuchy garnek i przenośną kuchenkę i przeszedł płynnie od słów do czynów:crazy:

  Mindfuck zagranicznej widowni telewizyjnej byłby wtedy REKORDOWY

 4. Pomysł ciekawy, ale Bedorf mógł wybrać kamień z gładszą strukturą, wtedy łatwiej byłoby wysmarować dedykację i byłaby lepiej widoczna :lol:.

 5. To było tak żenujące, ale to tak żenujące, że Komorowski jak wchodził na fotel w Japonii, to nawet nie powąchał tego poziomu odjebania żenady.

  Jak oni mogą robić coś takiego, czy zawodnikom z poziomem sportowym nie jest zwyczajnie wstyd wchodzić do klatki po tym, jak odkurwi się w niej przedstawienie poziomem żartu i gry na poziomie klas I-III szkoły podstawowej

  ?

  Bedorf już chyba czuje, że wiele nie zwojuje i płynie na fali zarabiania pieniędzy, bo Mariusz to nie oszukujmy się, niekoniecznie jest tak błyskotliwy jak wysportowany i on to pewnie pojedzie z tym kamieniem do domu i co na niego nie spojrzy przez najbliższe pół roku, to będzie prychał śmiechem wspominając jaki numer odwalił z chłopakami hehehehe niezła jazda była hehehe.

  Partia, która w następnych wyborach zaproponuje delegalizację polskiego mma  i reagge ma mój głos.

 6. Bedorf to niezły CWANIAK. Dał Pudzianowi kamień żeby ten zamiast trenować zaczął go gotować. Sprytne. A druga sprawa Pudzian na tym zdjęciu wygląda jakby chciał sobie dać :facepalm: kamieniem

 7. Fajnie by było, gdyby ten meteoryt był poddany wstępnej obróbce termicznej. Wtedy Pudzian go tylko szybko dogotuje:beczka:

 8. Dobrze, że Pudzian zachował stalowe nerwy, bo ja na jego miejscu pieprznąłbym się tym kamieniem w głowę z zażenowania i z walki byłyby nici.

 9. Dobrze, że kamień spadł mu z serca do zupy Pudziana…

  a nie na nogę dajmy na to, bo znowu kontuzja i rok przerwy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.