Karo Parisyan przygotowywał się do walki z Hectorem Lombardo na UFC 78 ale ponieważ okazało się że jego przeciwnik jest Kubańskim szpiegiem i zbrodniarzem wojennym to w ostatniej chwili nie dostał wizy wjazdowej na teren USA. Dzięki bogu służby specjalne USA pracują pełną parą i nie wpuszczają złych ludzi do swojego kraju…

Anyway, Karo dostał nowego przeciwnika w postaci weterana Pride i kilku innych organizacji MMA, doświadczonego Ryo Chonana. Ryo to twardy gość i bardzo niewygodny przeciwnik dla Karo. Niewygodny w tym znaczeniu że mało znany w USA a walka z nim oprócz ryzyka porażki i cofnięcia po raz kolejny w kolejce po pas UFC do 2020 roku nic więcej Karo nie daje. Parisyan zdaje się tym nie przejmować bo mówi :

„Byłem właśnie w Vegas odpoczywałem w swoim pokoju kiedy zadzwonił do mnie Joe Silva i powiedział że myślą o Ryo Chonanie jako moim przeciwniku, powiedziałem że to jest żaden problem dla mnie. Trenuje w ten sam sposób do każdej walki. Nie ma dla mnie znaczenia z kim walczę.

Jeśli tylko jestem w formie to jestem gotowy do walki. Chonan jest bardziej znany niż Hector Lombardo i jeśli bóg pozwoli mi wygrać to moje zwycięstwo będzie większe niż gdybym walczył z Lombardem. To będzie dobra walka dla mnie. Hector Lombard nie jest łatwym przeciwnikiem ale Ryo Chonan stoczył więcej walk i odniósł pare zwyciestw nad bardzo dobrymi zawodnikami”

Do walki Karo Parisyan vs. Ryo Chonan dojdzie na UFC 78

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.