Karo Parisyan przygotowywał się do walki z Hectorem Lombardo na UFC 78 ale ponieważ okazało się że jego przeciwnik jest Kubańskim szpiegiem i zbrodniarzem wojennym to w ostatniej chwili nie dostał wizy wjazdowej na teren USA. Dzięki bogu służby specjalne USA pracują pełną parą i nie wpuszczają złych ludzi do swojego kraju…

Anyway, Karo dostał nowego przeciwnika w postaci weterana Pride i kilku innych organizacji MMA, doświadczonego Ryo Chonana. Ryo to twardy gość i bardzo niewygodny przeciwnik dla Karo. Niewygodny w tym znaczeniu że mało znany w USA a walka z nim oprócz ryzyka porażki i cofnięcia po raz kolejny w kolejce po pas UFC do 2020 roku nic więcej Karo nie daje. Parisyan zdaje się tym nie przejmować bo mówi :

„Byłem właśnie w Vegas odpoczywałem w swoim pokoju kiedy zadzwonił do mnie Joe Silva i powiedział że myślą o Ryo Chonanie jako moim przeciwniku, powiedziałem że to jest żaden problem dla mnie. Trenuje w ten sam sposób do każdej walki. Nie ma dla mnie znaczenia z kim walczę.

Jeśli tylko jestem w formie to jestem gotowy do walki. Chonan jest bardziej znany niż Hector Lombardo i jeśli bóg pozwoli mi wygrać to moje zwycięstwo będzie większe niż gdybym walczył z Lombardem. To będzie dobra walka dla mnie. Hector Lombard nie jest łatwym przeciwnikiem ale Ryo Chonan stoczył więcej walk i odniósł pare zwyciestw nad bardzo dobrymi zawodnikami”

Do walki Karo Parisyan vs. Ryo Chonan dojdzie na UFC 78

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.