Organizatorzy czwartego Wieczoru Walk SWD poinformowali o głównym starciu majowego wydarzenia, w którym kibice zobaczą Kamila Szymuszowskiego (16-6). Przeciwnikiem reprezentanta Shark Top Team będzie Marcin Pawłowski (5-1).

„Szymek” po serii dziewięciu zwycięstw z rzędu, podczas której pokonał takich zawodników, jak Daniel Skibiński, Maciej Jewtuszko, David Zawada, Mindaugas Verzbickas czy Gracjan Szadziński, przegrał dwa pojedynku z rzędu. Szymuszowski w grudniu 2017 roku został poddany przez Grzegorza Szulakowskiego, a niecały rok później decyzją sędziów pokonał go Artur Sowiński. Po sześciu występach pod szyldem KSW będzie to pierwsze starcie 29-latka poza tą organizacją.

Pawłowski w zawodowym MMA stoczył sześć pojedynków, z których przegrał tylko jeden, z Arturem Pawlakiem w 2016 roku. W pozostałych starciach zawodnik MMAtadores Katowice pokonywał debiutantów, a najbardziej doświadczonym rywalem w jego karierze był Grzegorz Białas.

Wieczór Walk SWD 4 odbędzie się 25 maja w krakowskiej hali Suche Stawy.

1 KOMENTARZ

  1. No z Borysem mógłby powalczyć, ale sam Borys chyba wspominał że mistrzem już był więc mu tak na odzyskaniu pasa bardzo nie zależy, dlatego teraz będzie szukał tylko dużych walk

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.