Kamil Łebkowski (16-5) poznał rywala, z którym zmierzy się na gali FEN 18: Summer Edition. Będzie to Daguir Imavov (10-2-1), który w marcu pokonał przez techniczny nokaut Bartłomieja Koperę. Oprócz tego starcia do karty dodano pojedynek Marka Woroncowa (4-0) Filipem Tomczakiem (4-1).

Dla „Bomby” będzie to trzeci pojedynek w tym roku. Łebkowski w marcu przegrał decyzją sędziów z Gabrielem Silvą, a do akcji powrócił zaledwie dwa miesiące później odprawiając już w pierwszej rundzie Sauliusa Buciusa.

Francuz od listopada 2013 do listopada 2014 roku stoczył osiem pojedynków – żadnego nie przegrał. Po półtorarocznej przerwie Imavov powrócił do MMA przegrywając decyzją sędziów z Ottem Tonissaarem, jednak niecały rok później zadebiutował w federacji FEN, gdzie w drugiej rundzie pokonał przez TKO Bartłomieja Koperę.

W ciekawym starciu w kategorii średniej zobaczymy niepokonanego Marka Woroncowa, który w dotychczasowej karierze odprawiał kolejno Łukasza Kuncio, Arsena Shahbazyę, Patryka Starzyńskiego i Mateusza Zieleńskiego. Woroncow zadebiutował w zawodowym MMA w listopadzie 2013 roku – od tamtej pory stoczył jednak zaledwie cztery pojedynki.

Filip Tomczak jeszcze na początku roku mógł pochwalić się takim samym rekordem, co jego przyszły rywal. Po czterech zwycięstwach z rzędu, podczas których duszeniem zza pleców zawodnik z Poznania odprawiał Mateusza Gadka, Vadima Nosala, Tomasa Dubskyego i Patryka Molkę, Tomczak zmierzył się z Marcinem Naruszczką, który pokonał go jednogłośną decyzją sędziów.

Gala FEN 18: Summer Edition już 12 sierpnia w Koszalinie. Na ten moment karta walka przedstawia się w następujący sposób:

Walka wieczoru:

66 kg: Kamil Łebkowski vs Daguir Imavov

Karta główna:

84 kg: Andrzej Grzebyk vs TBA
66 kg: Bartłomiej Kopera vs Aleksander Georgas
70 kg: Mateusz Rębecki vs TBA
93 kg: Wojciech Janusz vs TBA
TBA vs TBA
70 kg: Oskar Somerfeld vs TBA

Karta wstępna:

84 kg: Marek Woroncow vs Filip Tomczak
77 kg: Tomasz Stasiak vs Łukasz Stanek
84 kg: Mateusz Symoczko vs Piotr Walawski

1 KOMENTARZ

  1. Logiczne zestawienie. Woroncow vs Tomczak to też może być na kartę wstępną. Jestem ciekaw rywali Grzebyka i Rębeckiego.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.