Według informacji, jaką za pośrednictwem mediów społecznościowych podał prezes Fight Exclusive Night, Kamil Łebkowski musiał wycofać się z występu na gali z numerem 33 ze względu na odniesioną kontuzję.

Chociaż starcie popularnego „Bomby” nie zostało oficjalnie ogłoszone, to sam zawodnik, goszcząc w studiu podczas minionego wydarzenia, potwierdził, że wejdzie do oktagonu pod koniec marca. Natomiast nie wiadomo, kto miał być jego oponentem. 

Łebkowski (MMA 18-10) jest związany z jedną z największych polskich organizacji od 2016 roku. Niezwykle doświadczony 33–latek aktualnie ma dwie porażki z rzędu. Ostatni pojedynek stoczył  w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to został brutalnie znokautowany przez Kacpra Formelę w trzeciej rundzie. Warto zaznaczyć, że ów konfrontacja została okrzyknięta mianem „walki wieczoru”.


Na tę chwilę nie są znane żadne szczegółowe informacje odnośnie urazu, który wykluczył z boju reprezentanta klubu WCA Fight Team. 

FEN 33 odbędzie się już 27 marca. W walce wieczoru do pierwszej obrony tytułu mistrzowskiego kategorii koguciej stanie Jonas Magard.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.