Organizacja Sparta Fight Series poinformowała o walce, którą kibice zobaczą już 7 września w angielskim mieście Eastbourne. Będzie to rewanż pomiędzy Olim Thompsonem (19-11) a Kamilem Bazelakiem (11-11). Organizatorzy tego wydarzenia zapowiadają, że będzie to starcie tytanów, które zapisze się w historii. Poniżej pełna informacja prasowa:

Walka na zasadach zawodowego MMA w kategorii ciężkiej, w której zmierzy się dwóch największych i najlepszych zawodników, jacy kiedykolwiek walczyli w Sparta Fight Series.

Oliego nie trzeba przedstawiać fanom walk. Walczył on na największych galach na świecie, takich jak UFC, Bellator i KSW. Jest również byłym brytyjskim mistrzem w strongman. Od lat podróżuje i walczy dla fanów na całym świecie.

Jego przeciwnikiem jest potworem. Kamil Bazelak również walczył na całym świecie i posiada bardzo imponujący rekord. Ma czarny pas Kyokushin i jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem.

Obaj spotkali się już w klatce. Wtedy Oli zwyciężył przez TKO, jednak od tamtej pory Kamil bardzo chciał wrócić do klatki, aby się zrewanżować.

Czy Kamil weźmie rewanż w klatce Sparta Fight Series?

Ten pojedynek przejdzie do historii. Nikt nie może go przegapić, a my w Sparta Fight Series, jesteśmy zaszczyceni, że tych dwóch sportowców skrzyżuje ze sobą rękawice.

Tak zapowiadany przez organizatorów pojedynek odbędzie się już 7 września. Kibice, którzy nie będą mogli pojawić się na miejscu, będą mieli okazję obejrzeć galę za pośrednictwem transmisji PPV.

Thompson w ostatnich pięciu pojedynkach wygrywał dwukrotnie – z Chaolongiem Dengiem (3-5) i Romanem Wehbe (7-7). Przegrywał natomiast z Mattem Mitrionem (13-6), Cheickiem Kongo (30-10-2) i Tarekiem Suleimanem (8-5).

Bazelak natomiast po dwóch przegranych z rzędu w 2018 roku z rąk Nillsa Van Noorda (20-10-2) i Matteo Riccettiego (7-2) powrócił na ścieżkę zwycięstw. W ostatnich trzech starciach pokonał on Carlosa Williamsa (0-3), Damiana Laskowskiego (1-1) i Piotra Zaborskiego (0-4). Warto wspomnieć, że było to drugie zwycięstwo Bazelak z Williamsem i trzecie z Zaborskim. Wszystkie walki zakończyły się w pierwszej rundzie.

Pierwszy pojedynek pomiędzy Bazelakiem a Thompsonem miał miejsce 27 czerwca 2015 roku na gali Macto Championships 1. Brytyjczyk zwyciężył wtedy przez nokaut kolanem w pierwszej rundzie. Od tamtej pory Thompson wygrał 5 walk i przegrał 3, Bazelak natomiast zwyciężył 9 pojedynków i przegrał 6 starć.

45 KOMENTARZE

 1. Niestety ale najpolszy z Polaków, Kamil, bohater prawicy, prawdziwy katolik, patryjota, będzie musiał się wycofać ze starcia z powodu potężnej przepukliny mosznowej. Wiadomo, że Bazelak nigdy nie przegrał z przeciwnikiem, a jedynie z własnym ciałem.

 2. Jego przeciwnikiem jest potworem. Kamil Bazelak również walczył na całym świecie i posiada bardzo imponujący rekord. Ma czarny pas Kyokushin i jest bardzo niebezpiecznym zawodnikiem

  O kurwa:waldeklaugh:

 3. Bez jaj, nie będę się produkował i pisał po nazwiskach bo wyjdę na internetowego hejtera, ale nazwiska niektórych naszych wojowników wywołują u mnie takie zażenowanie, że mam ochotę wystosować petycję o zakazanie im promowania MMA i innych sportów walki.

 4. Kamil to wygra bo jest prawdziwym patriotą i chrześcijaninem w życiu, a w klatce OG zwierzem! Z Bogiem Panie Kamilu!

 5. Niestety ale najpolszy z Polaków, Kamil, bohater prawicy, prawdziwy katolik, patryjota, będzie musiał się wycofać ze starcia z powodu potężnej przepukliny mosznowej. Wiadomo, że Bazelak nigdy nie przegrał z przeciwnikiem, a jedynie z własnym ciałem.

  To nigdy nie były kontuzje tylko klasyczny incydent kałowy na opancerzeniu.

 6. Kurcze, gdzieś nam się zagubił ten Kamil. Miał sansę być w UFC i widziałem Go w pierwszej piątce.

  Szkoda, bo teraz młody już nie jest i może już Mu się nie chce wiązać kontraktem z UFC.

 7. Jego życie to gotowy scenariusz na film:jon:

  Bollywood Make it happen!!!

  Dajesz Kamil!!! Jesteś najlepszy!!!

 8. Obadałem dzisiaj sherdoga Bazelaka :razz:utinlaugh:

  Ja zrobiłem to przed chwilą lol widze, że jakiś Zaborski się załapał na potrójny wpierdol od Vanderleia… więc wchodze teraz na Zaborskiego co by obczaić co to za nieszczęśnik

 9. Tak jak myślałem, szału nie ma

  Chłop znalazł niszę na rynku i stał się zawodowym, seryjnym podbijaczem rekordów. 10 min. pracy, wraz z drogą do klatki i ogłoszeniem werdyktu – i dniówka wpada :razz:enn:

 10. Walka na zasadach zawodowego MMA w kategorii ciężkiej, w której zmierzy się dwóch największych i najlepszych zawodników, jacy kiedykolwiek walczyli w Sparta Fight Series.

  Zgniły mi oczy po tym zdaniu.  Nie czytam dalej.

 11. Kamil imo idealnie by pasował na rywala Stracha to byłaby walka stulecia!!!

  Stracha? Przecież Kamila to by nawet Popek ujebał- a to już jest wyczyn.

 12. Chłop znalazł niszę na rynku i stał się zawodowym, seryjnym podbijaczem rekordów. 10 min. pracy, wraz z drogą do klatki i ogłoszeniem werdyktu – i dniówka wpada :razz:enn:

  Gość pewnie tylko czeka, aż Bazelakowi się noga powinie, bo to oznaczać może tylko jedno: kolejna wypłata. Wkońcu Vanderlei musi się odbudować po porażce

 13. Gość pewnie tylko czeka, aż Bazelakowi się noga powinie, bo to oznaczać może tylko jedno: kolejna wypłata. Wkońcu Vanderlei musi się odbudować po porażce

  Wiadomo, trzeba będzie naprawić ujemny rekord za pomocą Boba Budowniczego :frankapprove:

 14. Nie jest to jakiś sąsiad Jego? Na cztery walki, trzy z Kamilem.

  Nie wiedziałem, że takie trylogie są odp*erdalane na tym poziomie

 15. Blazeniaka wyprowadza do octagonu baby bitewne z zakonu radio ma ryja. On podobno jest wysłannikiem najwyższego.

 16. Bazelak pokonał 3 razy Piotra Zaborskiego w 1 minucie, 2 razy Carlosa "Brutal" Williamsa z Nigerii a jakoś sobie nie przypominam newsów na MMArocks. Dyskryminacja?

 17. Zgniły mi oczy po tym zdaniu.  Nie czytam dalej.

  To już kurła pisał nie będziesz? :childcry:

  Może weź kogoś poproś, żeby Ci teraz Cohones czytał :razz:utinlaugh:

 18. Kurcze, gdzieś nam się zagubił ten Kamil. Miał sansę być w UFC i widziałem Go w pierwszej piątce.

  Szkoda, bo teraz młody już nie jest i może już Mu się nie chce wiązać kontraktem z UFC.

  A najśmieszniejsze że cokolwiek by nie zrobił, to nie zaprezentowałby się wiele gorzej od Grabowicza :fjedzia:

 19. Bazelak pokonał 3 razy Piotra Zaborskiego w 1 minucie, 2 razy Carlosa "Brutal" Williamsa z Nigerii a jakoś sobie nie przypominam newsów na MMArocks. Dyskryminacja?

  I to jawna! Na miejscu Karola Brutala też wkurwiłbym się na mmarocks, że nie piszą o moich wpierdolach tylko dlatego, że jestem czarny.

 20. A najśmieszniejsze że cokolwiek by nie zrobił, to nie zaprezentowałby się wiele gorzej od Grabowicza :fjedzia:

  W UFC z kim by miał się ustawiać?

  By musiał zatrudnić się z tym Piotrem "wynajmij mnie" Zaborskim w pakiecie :razz:ociesznymirek:

  Graba przynajmniej dostał wpierdol w uczciwych walkach (przy czym z Bestią większość dostawała wpierdol).

 21. Bazelak pokonał 3 razy Piotra Zaborskiego w 1 minucie, 2 razy Carlosa "Brutal" Williamsa z Nigerii a jakoś sobie nie przypominam newsów na MMArocks. Dyskryminacja?

  A no faktycznie! Bazelak zakpił sobie ze słynnej murzyńskiej klątwy jaka wisiała nad polskimi fighterami… pokonał wielkiego murzyna dwa razy, kozak!!!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.