Kamaru Usman nie zamierza przejmować się opinią fanów. Mówiło się, że aktualny mistrz kategorii półśredniej ma bronić swojego tytułu przeciwko Colbyemu Covingtonowi. UFC nie dogadało się jednak z zawodnikami więc nadal Kamaru nadal nie ma zaplanowanej pierwszej obrony. Fani w komentarzach w mediach społecznościowych często wyrażają swoje niezadowolenie z tego powodu, lecz mistrz jasno dał znać, że ma zamiar postawić na swoim.

Wszyscy musieliście zapomnieć co zrobiłem z najlepszym półśrednim w historii MMA. Płaczecie, że nie bronię swojego tytułu? Dajcie mi odpowiedniego gościa i odpowiednie pieniądze, a powtórzę wpier*ol na kimś innym!

Mówiło się, że UFC negocjowało także walkę Usmana z Jorge Masvidalem, lecz ostatecznie ten został zestawiony z Natem Diazem. Na swoim koncie Kamaru ma wygrane z m.in. Rafaelem dos Anjosem, Leonem Edwardsem czy Demianem Maią. Tytuł mistrzowski zdobył w marcu tego roku w pojedynku z Tyronem Woodleyem.

1 KOMENTARZ

  1. Dobra Kamaru…dawno o tobie nikt nie pisał…Musisz zarzucić jakimś trasztokiem.Kamaru: wrzuca postPR: Dobra….lepiej nie pisz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.