Czołowy zawodnik kategorii półśredniej Kamaru Usman pochwalił się w swoich mediach społecznościowych podpisanym kontraktem na walkę z aktualnym mistrzem Tyronem Woodleyem. Jak potwierdził portal MMAJunkie, umowa jest autentyczna.

Ariel Helwani również potwierdza, że Usman podpisał kontrakt na pojedynek z Woodleyem. Mistrz wagi półśredniej jednak jeszcze nie złożył podpisu pod swoją umową.

Kamaru Usman znajduje się na 2 miejscu w oficjalnym rankingu wagi półśredniej UFC. W swoim ostatnim występie zwyciężył z Rafaelem dos Anjosem przez jednogłośną decyzję. Nigeryjczyk jest niepokonany w UFC i do tej pory wygrał 9 walk z rzędu w oktagonie największej organizacji na świecie.

Woodley wraca do zdrowa po operacji dłoni, według doniesień swój kolejny pojedynek stoczy w pierwszym kwartale 2019 roku. Usman nie ujawnił daty, ani gali, na której miałby się zmierzyć z Tyronem. W ostatnim czasie więcej mówiło się jednak o pojedynku Woodleya z Colbym Covingtonem, który znajduje się na 1 miejscu w rankingu i wciąż jest posiadaczem tytułu tymczasowego.

29 KOMENTARZE

 1. Usman sprawia wrażenie poukładanego zawodnika na tyle by nie spierdolić walki z Woodleyem tak jak zrobił to Till.

  Jak dla mnie super info ( jeśli to oznacza ich walkę). Colba nie pokona żadnego z nich poza tym Usman już go napoczął mentalnie. Ciekawe w sumie jak zareaguje na bycie wydymanym heh.

 2. Ależ ta półśrednia jest teraz chujowa, że muszę spośród wkurwiających murzynów wybierać tego mniej wkurwiającego i jemu kibicować. Poziom drażnienia mnie przez Kamaru w stosunku do woodleyozy to jest jakby postawić Turbacza (pozdro @Orest ) przy Nanga Parbat, ale dlaczego nie może tego pasa mieć ktoś normalny? Kurwa?

  GSP wróć!

 3. Ależ ta półśrednia jest teraz chujowa, że muszę spośród wkurwiających murzynów wybierać tego mniej wkurwiającego i jemu kibicować. Poziom drażnienia mnie przez Kamaru w stosunku do woodleyozy to jest jakby postawić Turbacza (pozdro @Orest ) przy Nanga Parbat, ale dlaczego nie może tego pasa mieć ktoś normalny? Kurwa?

  GSP wróć!

  Turbacz większy!

 4. Przecież kolba jest posiadaczem pasa tymczasowego. Po jaki chuj, w takim razie ten pas, skoro się tych pasów nie unifikuje? Ja pierdolę, kurwa mać. Nie lubię kolby kutasiarza, ale jakaś, choćby namiastka logiki w tych zestawieniach, mogła by być.

 5. Przecież kolba jest posiadaczem pasa tymczasowego. Po jaki chuj, w takim razie ten pas, skoro się tych pasów nie unifikuje? Ja pierdolę, kurwa mać. Nie lubię kolby kutasiarza, ale jakaś, choćby namiastka logiki w tych zestawieniach, mogła by być.

  Faktycznie, zapomniałem o tymczasowym.

   Swoją drogą, jak juz przewija sie przez ten temat Kolba, to warto odświeżyć :mamed:

 6. Przecież kolba jest posiadaczem pasa tymczasowego. Po jaki chuj, w takim razie ten pas, skoro się tych pasów nie unifikuje? Ja pierdolę, kurwa mać. Nie lubię kolby kutasiarza, ale jakaś, choćby namiastka logiki w tych zestawieniach, mogła by być.

  Żeby go powkurwiać. Piszesz, jakbyś Danuty Białego Kłamliwego nie znał…:beer:

 7. Przecież kolba jest posiadaczem pasa tymczasowego. Po jaki chuj, w takim razie ten pas, skoro się tych pasów nie unifikuje? Ja pierdolę, kurwa mać. Nie lubię kolby kutasiarza, ale jakaś, choćby namiastka logiki w tych zestawieniach, mogła by być.

  Przecież już nie ma tego tytułu, jak czarny mistrz wrócił to zabrali mu pas

 8. Colby wykręci lepsze wyniki PPV i raczej stanowi mniejsze zagrożenie, nie widzę sensu żeby teraz Woodley miał wybrać Usmana.

 9. Covington nadal widnieje na stronie UFC jako mistrz tymczasowy, wydaje mi się, że planowali zestawić walkę unifikacyjną z Woodleyem i koniec końców nie zabrali mu tego pasa. Jeśli Woodley zawalczy teraz z Usmanem, to Colby w takim razie już na pewno bez pasa.

 10. Colby wykręci lepsze wyniki PPV i raczej stanowi mniejsze zagrożenie, nie widzę sensu żeby teraz Woodley miał wybrać Usmana.

  Chcesz powiedzieć, że istnieje jakiekolwiek zagrożenie dla Woodleja? 😮 o:

 11. Chcesz powiedzieć, że istnieje jakiekolwiek zagrożenie dla Woodleja? 😮 o:

  Jakieś zawsze istnieje, nie róbmy z niego cyborga. DJ był większym dominatorem i w rewanżu z Cejudo miała być łatwa robota, a skończyło się utratą pasa.

 12. Jakieś zawsze istnieje, nie róbmy z niego cyborga. DJ był większym dominatorem i w rewanżu z Cejudo miała być łatwa robota, a skończyło się utratą pasa.

  To samo mówili o cyborgu…taś taś miało zakończyć okres przydatności cyborga. Wiemy, jak to się skończyło :beer:

 13. To samo mówili o cyborgu…taś taś miało zakończyć okres przydatności cyborga. Wiemy, jak to się skończyło :beer:

  Cyborg był zdecydowanym faworytem w walce z Holly.

 14. Przecież kolba jest posiadaczem pasa tymczasowego. Po jaki chuj, w takim razie ten pas, skoro się tych pasów nie unifikuje? Ja pierdolę, kurwa mać. Nie lubię kolby kutasiarza, ale jakaś, choćby namiastka logiki w tych zestawieniach, mogła by być.

  Posiadaczem tymczasowego pasa jest teraz legenda sportów walki, Donald J. Trump.

 15. Dana naciskał na Łudleja…..Usman podpisał a Łud…nie podpisał????? Zabrać mu pas!! 😀 😀 Logika White'a….zapewne

 16. Gastelum niech się skończy obżerać to Woodley będzie miał konkretne wyzwanie. A tych dwóch płaczek może machnąć na jednej gali bez zadyszki…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.