Kamaru Usman skomentował zestawienie z Joaquinem Buckleyem na powrót do oktagonu UFC. Dla byłego mistrza będzie to pierwsze starcie od przegranej z Khamzatem Chimaevem z 2023 roku.

Kamaru Usman to były czempion dywizji do 77 kilogramów UFC. The Nigerian Nightmare ostatni raz walczył w październiku 2023 roku, kiedy to przegrał przez decyzję sędziowską z Khamzatem Chimaevem. Ostatnio Dana White potwierdził powrót Usmana do akcji – w następnym starciu zmierzy się z Joaquinem Buckleyem na czerwcowej gali UFC w Atlancie. W swoim podcaście, były mistrz skomentował zestawienie z niebezpiecznym New Mansą.

Jestem zmęczony całym gadaniem. Musiałem trochę odpocząć, ale teraz jestem gotowy na powrót. Jestem gotowy na kolejną walkę. To świetne zestawienie. Jest bardzo agresywny, silny, atletyczny. Podoba mi się to. Od czasu do czasu, dusza wojownika musi zostać przetestowana. Taka jest nasza podstawa.

Jestem jednym z tych gości. Poświęciłem temu tyle czasu i wysiłku, że muszę czuć coś specjalnego przed walką. Jestem wdzięczny za wszystko, za błogosławieństwa. 14 czerwca, na żywo z Atlanty – wracam.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

5 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Light Heavyweight

15,632 komentarzy 39,618 polubień
Avatar of Komentator Internetu
Komentator Internetu

PRIDE FC
Middleweight

6,766 komentarzy 15,187 polubień

Oby to była dobra walka po prostu.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of ninja
ninja

Vale Tudo
Open

20,205 komentarzy 60,198 polubień

Jeśli Buckley poradzi sobie z zapasami Usmana w widoczny sposób a nie, że wygra pierwszą bombą to będzie zagrożeniem dla każdego.
Bardzo ciekawe starcie.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Michael Angelo
Michael Angelo

Shark Fights
Featherweight

1,101 komentarzy 5,662 polubień

37 lat, 3 przegrane z rzędu. 2 lata bez walki :frankapprove: powodzenia

Odpowiedz polub

Avatar of KML
KML

ONE FC
Middleweight

2,475 komentarzy 5,372 polubień

Jak nie zrobił jakiegoś super dużego regresu przez te 2 lata to powinien ogarnąć. Walka z Chimaevem pokazała, że to nadal kawał zawodnika. Może właśnie te 2 lata przerwy wyszły mu na dobre. Miał czas zadbać o zdrowie, przemyśleć pewne tematy i na nowo spojrzeć na ten sport.

Odpowiedz 2 polubień