Mało kto chce walczyć z zawodnikiem kategorii półśredniej, Kamaru Usmanem. Po wypadnięciu z głównej walki wieczoru UFC w Chile Santiago Ponzinibbio pochodzący z Nigerii Usman został bez rywala. Organizacja cały czas próbuje znaleźć dla niego przeciwnika, lecz nie jest to taka łatwa sprawa, o czym poinformował Ariel Helwani.

Kamaru Usman nadal nie ma rywala na gali UFC w Chile. Organizacja stara się znaleźć dla niego przeciwnika. Według moich źródeł, Usman jest najczęściej unikanym zawodnikiem w historii UFC.

Nigerian Nightmare ma w UFC świetny bilans. Dla organizacji walczył on 7 razy, z czego wszystkie pojedynki wygrywał. Usman na co dzień przygotowuje się do walk z m.in. Robbiem Lawlerem, Michaelem Chandlerem czy Lukiem Rockholdem. Największe problemy jego rywalom sprawiają umiejętności zapaśnicze zawodnika, który często dominuje ich w parterze.

Co ciekawe na walkę z Kamaru zgodził się zawodnik kategorii lekkiej, Paul Felder, lecz UFC nie jest zainteresowane zestawieniem Usmana z Irish Dragon.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.