Informacja prasowa: 

Kacper „Polish Machida” Formela (MMA 6-1) vs Lucas „Lucao” Tenorio (MMA 2-2-1), już 18 listopada w walce wieczoru TFL 12 „HYDROTRUCK NIGHT” w Radomiu!

Międzynarodowa walka wieczoru czeka na kibiców TFL, podczas dwunastej odsłony Thunderstrike Fight League w Radomiu! Uznawany za jeden z największych talentów młodego pokolenia w Polskim MMA Kacper Formela, skrzyżuje rękawice z równie niebezpiecznym i młodym Brazylijczykiem Lucasem Tenorio. Pochodzący z Rio De Janerio „Lucao” reprezentuje team Guilherme Cadeny, który fenomenalnie zaprezentował się na TFL 11 w walce z pretendentem do pasa TFL, Sebastianem Kotwicą. W miniony weekend Cadena odniósł cenne i spektakularne zwycięstwo w Chinach i z pewnością zobaczymy go na trzynastej odsłonie TFL.

Ten pojedynek może wyłonić kolejnego rywala do walki o pas TFL w kat. 66 kg. Sebastian Kotwica jest oficjalnym pretendentem i czeka na rywala. Zwycięzca może dostać taką szansę. Jeżeli nie wejdzie w grę kalkulacja to Kotwica jest gotowy na każdego i nie wybiera rywali. Świetnie zapowiada się również pojedynek Rutkowski vs Duński w tej samej dywizji. Ktoś z tej czwórki zmierzy się z Sebastianem Kotwicą w walce o pas TFL – komentuje Jacek Sarna.

 

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.