Na krótkim filmiku Zabit Samedov, kickbokser i zawodnik K-1 zwykle trenujący w Chinuk Gym w Minśku. Azer pojawił się na przekrojowym treningu w białoruskim Patriot Gym. Zawodnik ćwiczył tam pod okiem Alexeia Ansypovicha, ciekawe tylko czy „Maugli” przyszedł na zajęcia czysto rekreacyjnie, czy może planuje diametralną zmianę – sprawdzenie swoich możliwości w MMA.

Karol Dąbrowski
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

6 KOMENTARZE

 1. Bonjaski chyba konczy kariere, Karajewa niewidze w mma, Hari ma juz jakas waleczke, a Ignaszow ma jeszcze troche do udowodnienia w K-. Ja chcialbym zobaczyc Shilta jakby sobie teraz dawal rade w mma.

 2. Badr juz kiedyś się sparzył w mma. Reszta nie jest na tyle głupia – MMA po za Ameryką to żaden interes dla czołówki K1, zwłaszcza z Europy, gdzie po za dużą kasą z It’s Showtime jest masa innych gal + gale w Japonii.
  Kickboxing, a MMA to dwa rożne światy, 2 rożne podejścia do treningu. Naprawdę nielicznym udawało się i udaje się sprawdzać w obu formułach.
  Semmy ostatnio zdementował plotki fanboboyów z USA o jego powrocie do UFC.
  Remy w tym roku nie powalczy z powodu operacji…

 3. Remy ma przejść/przeszedł operację oka. Myśli nad zakończeniem kariery, a wy go do mma wysyłacie. Hari swojego występu w mma nie zaliczy do udanych. Zresztą mma uważa za pedalski sport.

 4. Zabit bylby ciekawym zawodnikiem jakby zmienil kategorie na lightheavyweight, bo na K1 (tylko heavyweight) byl troche za maly zawsze.

 5. Hari podobno zastępował kolegę w tej walce i dowiedział się parę godzin przed. Tak to pewnie nigdy by nie walczył w MMA.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.