Czołowy rosyjski ciężki Sergey Kharitonov (MMA 18-5, K-1 2-2, #20 w Rankingu MMARocks) niebawem powróci na ring. Ten doświadczony fighter trenujący na co dzień w teamie Golden Glory wystąpi 23 marca w Moskwie. Pojedynek Kharitonova w ramach kolejnej gali Glory World Series odbędzie się na zasadach K-1. Rosjanin ostatni raz bił się w tej formule w maju ubiegłego roku, także na evencie zorganizowanym przez promotorów z United Glory. Wówczas w niespełna dwie minuty zdemolował Mighty Mo. Na marcowej gali rywalem Rosjanina będzie autor 9-sekundowego nokautu na Nikolayu Falinie – Amerykanin Mark Miller.

Imprezę w hali sportowej Dynamo uświetni występ wizytówki holenderskiego klubu, czterokrotnego triumfatora K-1 World Grand Prix – Semmy’ego Schilta. Reprezentant kraju tulipanów od ponad roku nie walczył. Na chwilę obecną jego przeciwnik nie jest znany. Oprócz tego organizatorzy zapowiadają walki takich zawodników jak: Jerome Le Banner, Errol Zimmerman, Dion Starring (MMA 24-7), Denis Stojnic (MMA 9-3) czy Tommy Depret (MMA 9-4).

Poprzedni artykułVasilevsky w klatce Bellatora
Następny artykułCzwórka Polaków zawalczy w Niemczech
"Miłośnik" MMA. W roli publikującego na Rocksach od 2010 roku. Ogólnie rzecz ujmując Mieszane Sztuki Walki z regionu postsowieckiego. Tłumaczenia cyrylicy, kontrola dostaw gazu do Polski oraz pędzenie 90-cio procentowego bimbru. Na co dzień ponadnormatywny kołchoźnik, amator wódki, pierogów (niekoniecznie ruskich), kartofli, zsiadłego mleka i oddany fan Vyacheslava Datsika.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.