oscar

Na dzisiejszej konferencji przed jutrzejszą galą K-1 World Grand Prix w Yokohamie, Alistair Overeem postanowił sobie pożartować i wręczył Remy’emu Bonjasky’emu replikę statuetki oskarowej w kategorii „The Best Actor”,  nawiązując do wydarzenia z zeszłorocznego finału K-1 World Grand Prix (gdzie wg. wielu Bonjasky udawał niezdolnego do walki, by wygrać przez dyskwalifikacje z Badrem Hari’m, po tym jak Marokańczyk zadał kilka nielegalnych ciosów.)

Na gali doszło do pewnych zmian. Niestety nie wystąpi Chalid „Die Faust” Arrab ponieważ ma jakieś problemy z visą (po raz kolejny zresztą). Na jego miejsce wszedł finalista zeszłorocznego K-1 Japan Grand Prix, czyli Kejiro Maeda.

Nie zawalczy także największy skandalista w K-1, czyli wspomniany już wcześniej Badr Hari. Nowym przeciwnikiem Errola Zimmermana będzie „wyjadacz ringów” czyli Peter Aerts.

Do rozpiski doszła walka Semmy’ego SchiltaHesdy Gergesem. Wbrew pozorom Gerges nie jest jakimś  pierwszym lepszym kelnerem. Nie dawno pokonał Briana Douwesa, który jest uznawany za jeden z największych talentów holenderskiego K-1.

Oraz co ciekawe – Tanigawa powiedział że jak Bonjasky przegra to z K-1 koniec.

Rozpiska:

Main Event:

Alistair Overeem vs. Remy Bonjasky

Finał GP wagi ciężkiej:

Manhoef/Maeda vs. Spong/Saki

Superfights:

Peter Aerts vs. Errol Zimmerman

Junichi Sawayashiki vs. Glaube Feitosa

Ewerton Teixeira vs. Jerome Le Banner

Semmy Schilt vs. Hesdy Gerges

Półfinały GP wagi ciężkiej:

Tyrone Spong vs. Gokhan Saki

Melvin Manhoef vs. Keijiro Maeda

Opening Fights:

Mitsugu Noda vs. Yoo Yang Rae

Hiraku Hori vs. Takumi Sato

Takashi Tachikawa vs. Yutaka Sakama

15 KOMENTARZE

 1. To z tym końcem K-1 to po prostu przerysowany hype gali. Tanikawa lubi gadać takie rzeczy.

 2. Btw, tu kawałek z konferencji prasowej.

  Piękna riposta Remy’ego 😀

 3. Niezłe zagranie psychologiczne ze strony Overeema przed jutrzejszą walką i trafna riposta ze strony Bonjasky’ego,zapowiada sie ciekawie jutro 😉

 4. Overeem za bardzo szaleje, raz w k1 wyzywa do walki Badra,Remyego innym razem Fedora w mma. Od nadmiaru koksu wydaje mu się że teraz to on jest najniebezpieczniejszym człowiekiem na świecie 😀 mam nadzieje że Remy wybije mu to jutro z głowy i latającym kolanem zmieni mu nieco fryzure!
  a w GP stawiam na Sponga

 5. overeem pewnie ogladal na youtubie konferencje prasowa przed walka wawrzyk vs najman i to zainspirowalo go do wreczenia podarunku 🙂

 6. Nigdy ni lubilem Bonjaskiego, jest c..pa, mam nadzieje ze Alistar goo zabije!

 7. Overeem rzucał Bonjaskim jak szatą ale oczywiście sędziowie jak często w takich sytuacjach dali d….

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.