Walka finałowa (fot. Maciek Okraszewski dla MMARocks.pl)

Poniżej

Perfekcyjnie wykonanym wysokim kopnięciem Daniil Sapljoszyn wyrwał zwycięstwo turnieju eliminacyjnego A światowego GP K1 z rąk Tomasza Sarary. Wydarzenia w finałowej walce toczyły się szybko, Sarara, który przewalczył tego wieczora zdecydowanie więcej minut, zaczął agresywnie i posłał Estończyka na deski lewym sierpowym. Po liczeniu Sarara nadal naciskał ale być może przesadził z agresywnością momentalnie odsłaniając się na nokautujący cios. Kopnięcie Sapljoszyna było jedynym nokautem wieczoru ale poszkodowany leżał na ringu niemal 4 minuty nim ostatecznie wstał o własnych siłach.

W poprzednich rundach turnieju zwycięzca pokonał najpierw Kirila Pendjurowa, który popisał się głównie granitową szczęką przyjmując kilka czystych wysokich kopnięć Sapljoszyna oraz Martynasa Knyzelisa w półfinale, któremu najprawdopodobniej złamał żebro kopnięciem niemal na samym początku walki. Litwin po przyjęciu tego ciosu wyraźnie się skrzywił i odmówił kontynuowania walki.

Droga Sarary do finału prowadziła przez ciężki pierwszy bój z Iharem Buhaenką, który powalił Polaka spinning backfistem, choć nie był on liczony. Buhaence w dalszych rundach kondycja zaczęła siadać i ostatecznie jego narożnik wrzucił ręcznik w trzecim starciu. O wiele lepiej wypał Sarara w półfinale z Dmitrym Bezusem, Ukrainiec nie miał odpowiedzi na prawą rękę Polaka i bardzo często klinczował. Sarara jednak wygrał dopiero po dogrywce bowiem sędziowie uznali, że w 3 rundach nie zaprezentował się wystarczająco silnie.

Drugi Polak w turnieju Izu Ugonoh padł kondycyjnie w drugiej rundzie pojedynku z Knyzelisem. Izu zdawał się wygrywać przez pierwsze kilka minut, nawet w drugiej rundzie nadal regularnie atakował kopnięciami lewą nogę Litwina. Przez ostatnie 3 minuty walka była już bardzo jednostronna, słaniający się na nogach i linach Ugonoh był liczony po ciosie na korpus i został odjęty mu punkt za unikanie walki. W ostatnim ćwierćfinale Bezus pewnie pokonał na punkty Rowana Tola w bodaj najmniej ciekawej walce wieczoru.

Najsłynniejszy zawodnik na gali Paweł Słowiński miał nieco kłopotów ze znanym z występów w KSW Konstantinem Głuhowem. Łotysz szybko powalił „Stinga” na deski prawym wysokim kopnięciem, przypominając Słowińskiemu że nie będzie to spacer. Polak przyjął to do wiadomości i zaczął walczyć na poważnie i po silnej kombinacji ciosów to Głuhow słaniał się na nogach ale Słowiński musiał jeszcze trochę się napracować by wyrównać statystykę nokdaunów. Zawodnicy nie zwolinili tempa w drugiej rundzie i Słowiński, po rozcięciu Głuhowa kolanem, odprawił Łotysza na ostatnie liczenie za pomocą prawego sierpowego.

Kontrowersje pojawiły się przy okazji werdyktu walki Michała Głogowskiego z weteranem K1 Remigijusem Morkeviciusem. Niski Litwin przez trzy rundy nie mógł wejść w zasięg uderzeń dłońmi i zmuszony był do punktowania jedynie kopnięciami. Głogowski bardzo dobrze trzymał dystans i atakował zarówno dłońmi jak i nogami oraz był bliski nokdaunu w pierwszej rundzie. Sędziowie orzekli remis, który publika na Torwarze przywitała głośnymi gwizdami. Również zastanawiające dlaczego w tej walce nie było dogrywki mimo iż wg. programu powinna być jedna a na ważeniu była mowa nawet o dwóch dodatkowych rundach w przypadku remisów.

W pozostałych walkach 37-letni Mariusz Cieśliński wygrał przez decyzję z Devidasem Danylą, który był raz w tej walce liczony po obrotowej pięści Polaka, Igor Kołacin przegrał przed czasem z Marco Aschenbrennerem po 2 szybkich nokdaunach prawymi sierpowymi a w walce rezerwowej Daniel Omielańczuk rozprawił się w pierwszej rundzie z Dwightem Harkisoonem, który sprawiał wrażenie jakby przyjechał tylko po wypłatę.

Walki turniejowe finał:
Open: Daniil Sapljoszyn pok. Tomasza Sararę przez KO (prawe wysokie kopnięcie), runda 1

Walka wieczoru:

Open: Paweł Słowiński pok. Konstantina Gluhova przez TKO (prawy sierpowy), runda 2

Pozostałe:

70 kg: Michał Głogowski zremisował z Remigijusem Morkeviciusem

Walki turniejowe 1/2:
Open: Tomasz Sarara pok. Dmitrija Bezusa przez decyzję po rundzie dodatkowej
Open: Daniil Sapljoszyn pok. Martynasa Knyzelisa przez TKO, runda 1

63 kg: Mariusz Cieśliński pok. Deividass Danylę przez decyzję
90 kg: Marco Aschenbrenner pok. Igora Kołacina przez TKO (prawy sierpowy), runda 1

Walki turniejowe 1/4:
Open: Tomasz Sarara pok. Ihara Buhaenkę przez TKO (rzucony ręcznik), 1:04 runda 3
Open: Dmitrij Bezus pok. Rowana Tola przez decyzję po rundzie dodatkowej
Open: Daniil Sapljoszyn pok. Kirila Pendjurowa przez decyzję
Open: Martynas Knyzelis pok. Izuagbe Ugonoha przez decyzję

Walka rezerwowa:
Open: Daniel Omielańczuk pok. Dwighta Harkisoona przez TKO (lewy sierpowy), runda 1

122 KOMENTARZE

 1. Właśnie ogłoszono, ze kolejna gala K-1 w Polsce odbędzie się 24 października w Warszawie, a w jednej z walk pojawi się czołowy zawodnik K-1 Max Ukrainiec Artur Kyshenko.

 2. Chyba nie można.

  Tidzej pisze, że przekręcili Głogowskiego wygrał zdecydowanie, nie wiadomo też dlaczego nie było dogrywki.

 3. Niestety Sarara przegrał, obijał Estończyka i miał go na deskach, ale się podpalił i dostał ciężko KO. Wstał po czterech minutach o własnych siłach.

 4. czy walki były gdzieś transmitowane? ma ktoś może namiary na filmiki?:) pozdr.

 5. Gala leciała w Orange Sport, wątpię czy w 5 min po gali będą gdzieś walki.

 6. KURWA !! 🙁
  httpv://youtube.com/watch?v=bJZUBheIruk Reszta jutro. Lub jeszcze dzisiaj nawet. Ukłony dla 90lukass’a

 7. Calkiem fajna gala. Duzy plus to brak dluzyzn, ktora sa juz tradycja np. KSW. 🙂

  Niestety najgorszym zawodnikiem calej gali byl Polak – Ugonoh. Brac udzial w turnieju bedac przygotowanym kondycyjnie na 1 runde to jakas parodia. W 3 rundzie wydawalo sie, ze Ugonoh sam padnie nawet bez ciosu. 😀

 8. Gala odbyła się bardzo sprawnie, także podpisuję się pod słowami Mobiusa odnośnie dłużyzn – takich nie było.
  Izu niestety nie przygotowany kompletnie. Miał w zasadzie wygraną walkę bo w pierwszej rundzie jego przeciwnik ledwo chodził – tak miał nogę obtłuczoną. Szkoda, ale myślę że to stres go zjadł.
  Danill był najlepszym zawodnikiem turnieju i zasłużenie wygrał. Szkoda Tomka Sarary. Z walki na walkę coraz lepiej mu szło, aż sam byłem zaskoczony. Oby szybko otrząsną się po tym ciężkim KO.
  Mariusz Cieśliński stoczył wyrównany pojedynek, ale troszkę mało boksował.
  Co do Michała i Remigijusa to także był pojedynek wyrównany. Morcevicius cały czas w natarciu, natomiast Michał troszkę bardziej z defensywy bił. Niestety widać że do ringów japońskich K1 Max jeszcze troszkę brakuje.
  Paweł Słowiński zaskoczył raczej kiepskim przygotowaniem i nie wiem jak dalej widzi swoją karierę w K1.
  Co do Igora to się nie wypowiadam, bo według mnie jego walka na tej gali (nie mówiąc o samym pojawieniu się jako zawodnik) uważam za kpinę i pomyłkę.

 9. Do czasu knockdownu Kolacin mial przewage. Popelnil blad schodzac pod prawa reke. Tadeo: Troche szacunku dla Kolacina.

 10. Mobius, nie znasz sytuacji to nie oceniaj, ze parodia. Izu byl dobrze przygotowany, zaczal miec problemy zdrowotne w dniu walki i stad to oslabienie w koncowce…Ogolnie, bardzo dobra gala, szkode tylko, ze Michala Glogowskiego, ktory walczyl perfekcyjnie ewidentnie przekrecili sedziowie.Pozdro

 11. Fajnie by było, jak by ktoś podaj jakieś namiary do obejrzenia walk 😉

 12. endrju: na mmavideos.pl są już dodawne walki, pare jest już dostępnych, reszta jeszcze dziś. a jutro cała gala w wersji do pobrania.

 13. Chciałbym zabrać głos w sprawie krytyki Tadeo. Kurczę, chłopie ty nie masz zielonego pojęcia o tym co piszesz. Łatwo jest ferować opinie siedząc przed klawiaturą komputera. Izu był dobrze przygotowany- to zbyt doświadczony zawodnik by zaniedbał element kondycyjny w przygotowaniach. Widocznie cos ze zdrowiem szwankowało.

 14. max1000: rozumiem że podajesz sprawdzone informacje? Czy po prostu jesteś kolegą Izu? Bo odnosząc się do mojej krytyki wypisujesz jakieś bzdury, że widocznie to czy tamto, a 'Tadeo’ siedzi tylko przy kompie i nie ma pojęcia co się dzieje. Sam walczyłem zawodowo w kickboxingu więc wiem jak to jest walczyć rundy 3-minutowe. Poza tym o ile wiem nie jest doświadczonym zawodnikiem ringów zawodowych, co z resztą sam przyznał w wywiadzie umieszczonym nawet na mmarocks. No to może maksiu wymyślisz coś więcej niż dyrdymały które wypisujesz?
  Blade: mam szacunek do Igora, sam nawet kiedyś z nim sparowałem i wiem że jak kopnięcia ma potężne, tak z boksem u niego krucho. Faktem jest tylko że na taką galę nie zasłużył sobie. Szkoda przegranej, ale tak jak w narożniku powiedziano jemu: 'nic się nie stało’.

 15. max1000: kolejne poparte dowodami stwierdzenie… Dyskusja z Tobą dzieciaku nie ma sensu.

 16. :))))) To nie dyskutuj!!!!!
  Na tym polega cały pic tego internetu,że jak ty piszesz swoje „trafne” uwagi to jest ok ale gdy ktoś skrytykuje twoje „konstruktywne” zdanie to już nie jest git,tak. Śmieszy mnie twoje podejście do tematu. Chyba byłeś na treningach tzw mięsem armatnim i swoje żale,nostalgie i kompleksy przelewasz w necie dając upust nie spełnionym ambicjom,do których zabrakło ci pewnie odwagi.Piszesz,że wiesz co to walka 3minutowa-ale z chyba z cieniem :))))) Skończmy tę polemikę,która nie ma sensu a swoje „cenne” uwagi zachowaj dla dziewczyny,która ma pewnie na imię Roman :))))

 17. Moje wrażenia po gali:
  – Izu to jakiś żart, za taki występ nie powinno się płacić, nie rozumiem jak na najważniejszy turniej w życiu można nie być przygotowanym. Kondycja jak u gościa, któremu dzień przed eventem zaproponowano walkę, jeśli miał problemy ze zdrowiem to ok, ale jeśli nic mu nie było to DRAMAT
  – Igor Kołacin, jego wejście było znacznie dłuższe niż walka, szkoda że tak się żegna z ringiem
  – Tomasz Sarara : wielkich rzeczy się nie spodziewałem, ale ogólnie bardzo mnie zawiódł, pierwsza walka z Białorusinem pokazała, gdzie jest jego miejsce. Gdyby Białorusin nie walczył 2 tygodnie temu to pewnie wynik był by inny
  – Słowiński, nazwisko to samo, ale fighter już zupełnie nie ten…………
  Ogólnie organizacja była na średnim poziomie. Dobór zawodników zawiódł mnie bardzo, tak jak Białorusin Buhaenko, który walczył dwa tygodnie temu. Przecież z tak obitymi nogami nie można gościa rzucać do turnieju o tej randze……
  Fajnie że imprez coraz więcej w PL w sportach walki- ale ja osobiście żałuję, czasu spędzonego przed TV

 18. KingDante, o zdrowiu Izu nie pisałem tak sobie. Miał problemy zdrowotne w dniu walki. Chłopak bardzo ciężko tyrał, aby byc dobrze przygotowanym do turnieju ale czasem przegrywa się z organizmem. Na pewno jeszcze dostanie szanse i sie zrehabilituje:d
  Pozdro!

 19. Gala ciekawa 🙂 Choć może będę tutaj mało obiektywny bo znam Tomka i strasznie chciałem żeby wygrał ale to co sędziowie zrobili w półfinale i w walce Głogowskiego to żenada 🙁 !!!!!!! Dodatkowo Knyzelis wychodzi tylko po to żeby się poddać a mógł walczyć Omielańczuk co automatycznie dawało bardzo dużą przewagę w półfinale Sapljoszynowi!!! Sądzę że jakby nie zmęczenie przez tą dodatkową rundę to Tomek by mógł nie popełnić takiego błędu 🙁 Oczywiście nic nie ujmuję Sapljoszynowi i nie twierdzę że by przegrał ale jakby walczył normalny półfinał to kto wie… 🙂 Życzę Tomkowi powrotu w Wielkim Stylu 😀

 20. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 21. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 22. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 23. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 24. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 25. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 26. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 27. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 28. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 29. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 30. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 31. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 32. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 33. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 34. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 35. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 36. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 37. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 38. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 39. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 40. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 41. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 42. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 43. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 44. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

 45. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 46. @bobyflex "…@Antek – Ty tak na serio z tym Pudzianem i hieną?…"

  Tak. Poważnie. Chciałbym poznać Wasze zdanie. Oczywiście mam świadomość że będzie to science-fiction i nigdy nie zweryfikujemy kto miał rację. Od taka zabawa.

 47. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 48. No to jeśli o mnie chodzi, to zawodnik MMA jest bez szans, hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra:-)

  I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans:-)

 49. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 50. "…hiena to duży drapieżnik z chyba najsilniejszym uściskiem szczęk u zwierząt lądowych na ziemi – to by była jakaś masakra[​IMG]…"

  Nie zupełnie. Najsilniejszy uścisk w stosunku do wagi. Lew i tygrys w wartościach bezwzględnych mają lepszy wynik. Choć pewnie i tak wystarczy jedno solidne ugryzienie aby złamać kość człowiekowi.

 51. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 52. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  Czy ja Ci mowie, ze nie mozesz?

  Po prostu nie bardzo rozumiem sens x testow o tym, jakie kto ma ksywy na forum i tematow rodem z piaskownicy cisnacych jakiegos innego fredzla z forum. W zadnym wypadku nikomu nie zamierzam przekszadzac Ci w taplaniu sie w tym, jesli masz taka fantazje :]

 53. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 54. I choćby to był gościu o posturze Alie'go, agresywny jak Shogun, Wand czy Fiedzia za najlepszych lat i wszechstronny jak GSP to nie, kurwa, nie ma szans[​IMG]

  moim zdaniem mocne jiu jitsu i hiena czy inny jej podobny kocur konczy bez glowy 🙂

 55. Kaczka chyba miał na myśli Popeye'a

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

  to nie demencja to procenty wylewające się na klawiaturę 🙂

  [​IMG]

 56. Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzętom, jestem trochę zjarany, ale nie aż tak. Albo innym razem ci odpowiem bo już się za bardzo zmęczyłem pisaniem:-)

 57. Kaczka umówmy się, że wszystkie photoshopy, emotki i inne pierdoły zamieszczasz w "tanio skóry nie sprzedam". Nie chcę więcej widzieć, że tworzysz osobne tematy do takich rzeczy, denerwuje to innych userów i tworzy niepotrzebny burdel na forum.

 58. "…Antek musielibyśmy chyba się przenieść na jakieś forum poświęcone zwierzęto…"

  Próbowałem kiedyś, ale za założenie wątku w którym pytałem czy ktoś wie jakim wynikiem kończyły się na igrzyskach w starożytnym Rzymie starcia niedźwiedzia z lwem lub słoniem (to były takie, dziś już wymarłe, małe słonie z gór Atlas) dostałem bana. Na priva wyjaśniono mi że jest to zachęcanie do znęcania się nad zwierzętami. Na szczęście tutaj mamy wyższy poziom tolerancji i inteligencji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.