alvarez

MMANews informuje, że świeżo upieczony mistrz Bellator FC Eddie Alvarez (MMA 18-2, 3 w rankingu MMARocks) i były dwukrotny zwycięzca Grand Prix K-1 Heroes Gesias J.Z. Cavalcante (MMA 14-3-1) spotkają się w ringu na Dream 11, 23 września w Tokio.

Alvarez zrobił furorę w zeszłym roku w Dream tocząc niesamowite zwycięskie pojedynki z Joachimem Hansenem i Tatsuyą Kawajirim, jednak na K-1 Dynamite został szybko poddany przez Shinyę Aokiego. W tym roku zawodnik z Filadelfii zanotował trzy wygrane w turnieju Bellatora, jednak jego przeciwnicy byli na dużo niższym poziomie niż w Japonii.

Brazylijczyk Cavalcante nie wygrał walki od czasu drugiego tryumfu w Grand Prix K-1 Heroes w 2007 roku. Od tego czasu stoczył dwie walki z Shinyą Aokim w 2008 roku (no contest i przegrana), a po rocznej przerwie spowodowanej kontuzją kolana nie sprostał Tatsuyi Kawajiriemu na Dream 9.

Wstępna rozpiska Dream 11.

UPDATE:
Jeden z przedstawicieli Alvareza poinformował mmajunkie, że pojedynek jest mało prawdopodobny w związku zobowiązaniami wobec Bellatora. Drugi sezon BFC ma się rozpocząć na przełomie września i października.

2 KOMENTARZE

  1. podobno sengoku 10 tez ma byc 23 wrzesnia.ciekawe, ktora organizacja lepiej na tym wyjdzie?

  2. moze to i lepiej dla JZ ze do tej walki nie dojdzie [prawdop.]. Powinien dostać bardziej w jego zasięgu rywali teraz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.