ben_nguyen(fot. Dave Mandel/Sherdog.com)

Zaledwie tydzień temu Justin Scoggins rozprawił się z mocnym Rayem Borgiem, a już dziś został zestawiony z nowym przeciwnikiem, którym jest Ben Nguyen.

Justin w starciu z Rayem nie dał żadnych szans temu drugiemu. Był lepszym zapaśnikiem oraz pracował lepiej na nogach. Była to już druga wygrana Scogginsa, po tym jak o mało co nie został zwolniony z UFC z powodu takiej samej liczby porażek z rzędu, które zaliczył w 2014 roku. Teraz ten zaledwie 23-latek, traktowany jest jako nowa siła dywizji muszej.

Ben również święci sukcesy w największej na świecie organizacji MMA. Stoczył w niej dopiero dwie walki, ale w obu zwyciężył w pierwszych rundach. Alptekina Ozkilica znokautował, a Ryana Benoita poddał.

Starcie tych dwóch perspektywicznych młodzieńców, dodane zostało do karty walk gali UFC Fight Night 85. Gala odbędzie się w Brisbane, Australii.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

5 KOMENTARZE

  1. Dobra walka, stawiam na wygraną Scogginsa, podobał mi się w walce z Borgiem.

  2. widać że zrobił postępy , UFC chce go wypróbować zestawiając z Benem coś tam , w walce z Borgiem pokazał piękną prace nóg , wyczucie dystansu.. myślę że będzie się wspinał coraz wyżej w dywizji 🙂

  3. Scoggins dobry mały dzik w ostatniej walce, będę trzymał kciuki by mjollnirem na łapie znokautował Nguyena i pomścił @Benoit 'a

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.