Po gali UFC on ESPN 2, na której Justin Gaethje w brutalnym stylu znokautował Brazylijczyka, Edsona Barbozę, specjaliści od analizowania walk UFC zastanawiali się jak pokonać zawodnika, który cały czas prze do przodu i stara się urwać głowę przeciwnikowi. Głos zabrał zawodnik UFC, Paul Felder, który stwierdził, iż trzeba być psychopatą żeby wygrać z The Highlight. Na te słowa zareagował krótko pogromca Gaethjego, Dustin Poirier.

Co ciekawe, Gaethje stał się pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który w swoich 5 pierwszych walkach zdobywał bonusy od organizacji.

13 KOMENTARZE

 1. Obaj są psychopatami, to była mega powalona walka dwóch psychopatów. Tam się działo non stop, aż trudno uwierzyć że to już prawie rok od pojedynku. Co tydzień powinny być takie walki:bleed:

 2. Alvarez może napisać to samo co Poirier. Po za tym myślę , że Dustin robi Gejcziego w 8/10 walk na spokojnie więc nie podniecałbym się aż tak bardzo. Ale to tylko moje zdanie.

 3. Alvarez może napisać to samo co Poirier. Po za tym myślę , że Dustin robi Gejcziego w 8/10 walk na spokojnie więc nie podniecałbym się aż tak bardzo. Ale to tylko moje zdanie.

  Co nie zmienia faktu, ze drugiego takiego jak Dzastin to ciezko szukac gdziekolwiek. Wchuj silny cios i WCHUJ silna psychika. No i leb z tytanu.

 4. Co ciekawe, Gaethje stał się pierwszym zawodnikiem w historii UFC, który w swoich 5 pierwszych walkach zdobywał bonusy od organizacji.

  Daje sobie jaja uciac ze Justin do konca kariery w UFC bedzie dostawal bonusy nawet jak przejebie to i tak bonus. Koles jest nie do wyjebania. Lysy zrobil zajebisty interes ze takiego typa sciagnal.

 5. Ja bym pokazał jak go pokonać, ale nie mam plejstejszyn:ashamed:

  Zawodnicy muszą się wkurwiać jak trafią na kartę z Justynem, bo od razu jeden bonus za fotn/potn im odpada.

 6. Nie wszyscy się uczyli języka angielskiego w szkołach. Piszący artykuły bez tłumaczeń na polski to dla mnie Osły. Gdzie ja k… mieszkam?

 7. Nie wszyscy się uczyli języka angielskiego w szkołach. Piszący artykuły bez tłumaczeń na polski to dla mnie Osły. Gdzie ja k… mieszkam?

  A co jeżeli piszący też nie uczył się języka angielskiego i go nie zna?

  :brainoverload:

 8. Pewnie jest więcej takich jak ja. Miałem resztki ruskiego w szkołach

  Ja francuski w podstawowce a w sredniej w moich czasach to byl chuj a nie nauczanie angielskiego. Na studiach zaocznych jak to na studiach zaocznych- zawsze sie uda slizgnac:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.